"Надміру жінок та дешевого пива": як британцям рекламують польоти Ryanair до України

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Надміру жінок та дешевого пива": як британцям рекламують польоти Ryanair до України

УНІАН

Британське інтернет-видання описало принади мандрівки до України в ключі майбутніх рейсів лоукостера Ryanair.

Не лише українці зацікавились авіарейсами ірландського лоукостера Ryanair, який здійснюватиме перельоти від Києва та Львова до європейських міст. Так, британське видання The Sun розповідає про столицю України, як про місце з дешевими готелями та пивом, а ще з найкрасивішими жінками, яких тут понадміру.

Україна вже тривалий час користується популярністю серед чоловіків та жінок Великої Британії, як місце проведення холостяцьких вечірок, зокрема перед весіллями, пише The Sun.

"Британцям, які спокусяться дешевими польотами, сподобаються і ціни, які вони зустрінуть всередині країни. Минулого року індекс вартості пива GoPro Beer Price Index зафіксував, що середня його ціна в Україні – 1,15 фунта. В окремих місцях пиво можна придбати і того менше – за 50 пенсів. Обід із трьох страв у ресторані середнього рівня коштує близько 15,26 фунтів, а пачка цигарок Marlboro – 79 пенсів. Номер у тризірковому готелі можна знайти за 15 фунтів за ніч, а ліжко у хостелі вартує від 3 фунтів", – розписує видання принади відпочинку в Україні.

Низький рівень життя переважної більшості населення України у виданні пояснюють складною ситуацією на сході країни. Низький економічний рівень служить однією із причин того, що за країною протягом тривалого часу тримається імідж пункту призначення для так званого "секс-туризму".

Нагадаємо, раніше ТСН публікував детальний путівник містами, до яких літатиме лоукостер Ryanair. Неймовірні палаци та замки, приголомшливі костели та інші пам'ятки європейських міст, які вражають туристів своєю спадщиною, чекають на українців.

Наступна публікація