National Geographic назвав країни, до яких варто з'їздити цієї осені

Фестивалі вогню та вина поряд з грандіозними замками, палацами й храмами зроблять осінню мандрівку незабутньою.

Наша планета багата на цікаві та приголомшливі місця. Серед них - стародавні міста, святині та унікальні природні пам'ятки. Такі місця прекрасні у будь-яку пору року. Однак видавництво National Geographic підготувало список країн, подорож до яких буде особливо цікава восени. А ТСН.ua відібрав найцікавіше для своїх читачів.

Бутан

Територія країни вкрита лісом більше ніж на 60% відсотків. Таке співвідношення передбачене конституцією та охороняється законом. Серед лісів, в горах, розташовується унікальний наскельний монастир Такцанг-лакханг. Його назва розшифровується, як "Лігво Тигра". Найближче поселення біля буддистського храму – місто Паро. Воно також вирізняється цікаво продекорованими будиночками з дерева, а навколо відкриваються приголомшливі панорами.

Восени у Бутані відбувається два фестивалі – Цечу та Червоних Журавлів. Цечу – релігійний фестиваль, який святкують у різний час, залежно від регіону. Найграндіозніше Цечу відбувається у столиці королівства Бутан – місті Тхімпху. Свято відзначається з вогнями, переодяганнями та музикою.

Фестиваль "Червоних Журавлів" святкується 11 листопада та присвячений поверненню червоних журавлів до священної долини Пхобжикха. У цій долині розташовується відома школа тібетського буддизму Гангтей-гомпа.

Бутан_2
visualhunt.com/CC0

Замбія

У Замбії від травня до листопада більшість тварин живуть біля річок. Це пов'язано з надмірною спекою. Цей період ідеально підійде для сафарі вздовж річки Луангва та Національним парком Південна Луангва. До того ж, неподалік від водойми працює низка готелів та пансіонатів, обставлених за місцевими традиціями.

У іншій частині країни, на кордоні з Зімбабве, розташовується водоспад неймовірної краси та приголомшливих розмірів - Вікторія. Саме у посуху, від жовтня до листопада, можна безпечно купатись у басейнах водоспаду, над урвищем.

Замбія
www.flickr.com/Manuel ROMARIS

Франція

Восени у Франції можна не лише розглянути неймовірну архітектуру, не гуляючи спекою, а ще й потрапити на збирання винограду.

Частуватись виноградом та французьким вином варто у Бургундії – це історична область на сході країни. А загалом, Бургундія вважається одним із найпрестижніших виноробних регіонів світу. Найкращий час для подорожі до регіону виноробів розпочинається від середини вересня.

Місцевість відома не лише своїм вином, а й численними пам'ятками архітектури.

Якщо подорожувати до Франції у жовтні, то варто відвідати фестиваль урожаю в паризькому окрузі Монмартр. На дійстві зустрічаються винороби з усіх регіонів Франції.

Франція, Бургундія
visualhunt.com/will_cyclist

Греція

20 вересня в Афінах розпочинається 23-й Міжнародний кінофестиваль. Він тягнеться аж до початку жовтня.

У Афінах варто піднятись на гору Лікват, що розташована у центрі міста. На ній збереглась каплиця святого Георгія, збудована у XI-XII століттях. Найголовніше - з пагорбу видно усі Афіни, а дістатись на вершину можна фунікулером.

Ще одна цікавинка міста - Національний музей археології. У ньому можна прогулятись серед руїн, що захищені від негоди та руйнувань куполом.

Греція, Афіни
www.flickr.com/Andrea Moscato

Індія

У Індії варто відвідати головне свято країни – Дівалі. Це фестиваль світла, вогнів та перемоги добра над злом, а також своєрідний індійський Новий Рік. Дівалі символізує повернення людей з темряви до світла, тому індійці запалюють вночі тисячі вогнів відганяючи темряву подалі.

Цьогоріч свято відбудеться 19 жовтня. Під час дійства запалюють не лише невеличкі вогники та лампадки, а й декорують будівлі, пам'ятники, храми та дерева світлодіодами та освітлюють небо феєрверками.

Подорожуючи до Індії, варто відвідати місто Джайпур, що в перекладі означає "Рожеве". Серед численних пам'яток найграндіозніша – Хава-Махал або Палац Вітрів. А на околиці розташований форт Нахаргарх, з якого відкривається розкішна панорама на місто, що лежить, як на долоні.

Поряд є ще одна дивовижна будівля, це палац на воді – Джал-Махал.

Індія, Палац Вітрів
visualhunt.com/titoalfredo

Залиште свій коментар