Google визначив найпопулярніші запити українців про відпочинок

Ми проаналізували пошукові запити українських користувачів зі словами "отдых в.../ відпочинок в..." від початку року і з'ясували, про які країни і курорти найчастіше запитують українці у Google.

Київ. 6 липня 2017 року – літо в розпалі, і українці все частіше замислюються про те, де провести свою відпустку, і шукають інформацію про відпочинок в Google.

Так, для відпочинку за кордоном у українців стабільно найпопулярнішим напрямком вже який рік поспіль залишається Туреччина. На другому місці розташувався Єгипет, а на третьому - Болгарія. Вперше до числа найпопулярніших країн для відпочинку за запитами українців потрапила Албанія. Загалом гаряча десятка закордонних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, виглядає таким чином:

1. Туреччина
2. Єгипет
3. Болгарія
4. Грузія
5. Чорногорія
6. Албанія
7. Греція
8. Кіпр
9. Хорватія
10. Іспанія

Внутрішній туризм в Україні стає все більш популярним, і це підтверджує кількість запитів, пов'язаних з українськими курортами. Цього року найпопулярнішим у користувачів Google Україна став відпочинок в Бердянську, Одесі та Карпатах. А повністю перша десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні така:

1. Бердянськ
2. Одеса
3. Карпати
4. Кирилівка
5. Затока
6. Генічеськ
7. Скадовськ
8. Лазурне
9. Залізний Порт
10. Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: