Google визначив найпопулярніші запити українців про відпочинок

Ми проаналізували пошукові запити українських користувачів зі словами "отдых в.../ відпочинок в..." від початку року і з'ясували, про які країни і курорти найчастіше запитують українці у Google.

Київ. 6 липня 2017 року – літо в розпалі, і українці все частіше замислюються про те, де провести свою відпустку, і шукають інформацію про відпочинок в Google.

Так, для відпочинку за кордоном у українців стабільно найпопулярнішим напрямком вже який рік поспіль залишається Туреччина. На другому місці розташувався Єгипет, а на третьому - Болгарія. Вперше до числа найпопулярніших країн для відпочинку за запитами українців потрапила Албанія. Загалом гаряча десятка закордонних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, виглядає таким чином:

1. Туреччина
2. Єгипет
3. Болгарія
4. Грузія
5. Чорногорія
6. Албанія
7. Греція
8. Кіпр
9. Хорватія
10. Іспанія

Внутрішній туризм в Україні стає все більш популярним, і це підтверджує кількість запитів, пов'язаних з українськими курортами. Цього року найпопулярнішим у користувачів Google Україна став відпочинок в Бердянську, Одесі та Карпатах. А повністю перша десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні така:

1. Бердянськ
2. Одеса
3. Карпати
4. Кирилівка
5. Затока
6. Генічеськ
7. Скадовськ
8. Лазурне
9. Залізний Порт
10. Крим

Залиште свій коментар