Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Названо найкращі пляжі України, відзначені "Блакитним прапором"

Світовим екологічним стандартам відповідають найкращі пляжі Києва, Одеси, Дніпра та Ялти.

Цьогоріч 16 пляжів чотирьох областей України, які стали учасниками міжнародної програми "Блакитний прапор", отримали екологічний сертифікат відповідності критеріям програми, повідомляє zruchno.travel.

Карта місць "Блакитного прапора" 2019, опублікована на офіційному сайті програми Blue Flag.

Згідно з наявною інформацією, престижну відзнаку мають вісім пляжів Києва та Київської області. Це пляжі  - "Венеція", "Молодіжний", "Дитячий", Olmeca Beach та "Золотий" у Гідропарку, пляж "Веселка" на Микільській Слобідці, пляж "Галера" у Галерній затоці та пляж "Пуща-Водиця".

В Одеській області сертифікати отримали шість пляжів: пляжі Zanzibar та SanDali на Фонтанці, комплекси "Причал №1" та Caletоn, Центральний міський пляж Чорноморська та пляж готеля Ruta Family у селищі Затока.

Крім того, "Блакитний прапор" мають готельний комплекс Good Zone поблизу Дніпра.

Згідно з вимогами програми "Блакитний прапор", пляж повинен задовольняти стандарти 32-х критеріїв, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води, екологічного менеджменту, безпеки і послуг. Цього року у програмі беруть участь понад 4,5 тисячі пляжів у 45 країнах світу.

Нагадаємо, цьогоріч лідерами серед країн з найкращими пляжами, які відзначені престижною нагородою "Блакитний прапор", стали Іспанія, Греція та Туреччина. 

ВідеоВ Україні купальний сезон відкрився тільки на кожному п’ятому пляжі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції