Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Названо міста, яким загрожує овертуризм у найближчі десять років

Овертуризм — туризм, який вийшов за межі прийнятної зміни в місці призначення внаслідок чисельності відвідувачів, що призвело до погіршення довкілля та інфраструктури, звуження туристичного досвіду, зношення спадщини та/або негативного впливу на мешканців.

Всесвітня рада з туризму та подорожей (WTTC) опублікувала звіт, де перераховані 50 міст, які найбільш схильні до овертуризму у найближчі десять років. Список очолив малайзійський Куала-Лумпур, повідомляє independent.co.uk.

Автори звіту спрогнозували зростання туристичного напливу в 2017-2027 роках.

Згідно з доповіддю WTTC, на сектор подорожей і туризму припадає 10,4 % світового ВВП, однак багатьом містам ще належить навчитися розробляти плани сталого розвитку. "Щоб місто процвітало, а подорожі та туризм розвивалися, органи міського управління, інвестори, правники та громадські групи повинні розуміти, наскільки місто треба готувати до зростання туризму", - йдеться у звіті WTTC. 

Овертуризм (надтуризм) як термін почали використовувати для опису негативних наслідків туризму, зазвичай, пов'язаних із перенаселеністю, фізичною та культурною деградацією, екологічною шкодою та зниженням якості життя резидентів туристичних місць призначення.

Топ-10 міст, яким загрожує овертуризм в найближчі десять років:

1. Куала-Лумпур, Малайзія.
2. Стамбул, Туреччина.
3. Маніла, Філіппіни.
4. Джакарта, Індонезія.
5. Каїр, Єгипет.
6. Делі, Індія.
7. Бангкок, Таїланд.
8. Богота, Колумбія.
9. Мумбаї, Індія.
10. Москва, Росія.
11. Хошимін, В'єтнам.

Фахівці оцінили місцеву інфраструктуру, стан навколишнього середовища і інші критерії, які впливають на готовність міста приймати все нових і нових гостей.

Нагадаємо, всесвітня туристична організація склала рейтинг найбільш відвідуваних країн у світі.

ВідеоРанок у Чорнобилі: Єгор Гордєєв про прем'єру нашумілого серіалу та організовану студії в зоні відчуження

Вечірня премєра "Чорнобиля" на 1+1 - це щось більше, ніж просто премєра художнього серіалу. Після його перегляду туристи зовсім інакше почали сприймати нашу трагедію і просто наваолою відвідувати Прип'ять. Що це за серіал, який сколихнув світ, розкаже Єгор Гордєєв, який зараз перебуває у "зоні відчуження".   

Ранок у Чорнобилі: Єгор Гордєєв про прем'єру нашумілого серіалу та організовану студії в зоні відчуження

Залиште свій коментар

Вибір редакції