Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Названо найдорожчі для туристів бізнес-міста

Найдорожчим для бізнесменів залишається Нью-Йорк. Цьогоріч список доповнив Рейк'явік.

Фахівці британської компанії ECA International опублікували щорічний список найдорожчих бізнес-міст. Для порівняння міст експерти аналізували вартість проживання у чотиризіркових готелях, вартість таксі та обідів.

Найдорожчим для бізнесменів залишається Нью-Йорк, як і торік. У топ-10 опинилися одразу чотири американських міста: Вашингтон, Сан-Франциско і Лос-Анджелес.

Топ-10 дорогих бізнес-міст (середній чек на день):

1. Нью-Йорк –  $ 799;

2. Женева – $ 716;

3. Цюрих – $ 661;

4. Вашингтон – $ 621;

5. Париж – $ 617;

6. Рейк'явік – $ 615;

7. Сан-Франциско – $ 581;

8. Базель – $ 579;

9. Лос-Анджелес – $ 578;

10. Берн – $ 576.

Міста Азії не потрапили до першої десятки, але у Гонконзі доведеться викласти близько $515 на день, у Токіо – $ 494, у Сеулі – $ 477.

Нагадаємо, у березні видання The Economist назвав найдорожчі та найдешевші міста світу. Сингапур як і торік отримав пальму першості.

ВідеоВлада Нью-Йорка хоче заборонити хмарочоси зі скла і сталі

Про такий намір заявив мер міста Білл де Блазіо. Все - з міркувань екології, бо на обігрів чи охолодження скляних хмарочосів витрачають дуже багато енергії. Через це будівлі вважають джерелом викидів парникових газів. Мер Нью-Йорка обіцяє представити законопроект, який не лише заборонить зводити нові скляні хмарочоси, а й зобов'яже зробити більш екологічними старі.

Влада Нью-Йорка хоче заборонити хмарочоси зі скла і сталі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції