Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Названо наймальовничіші та небезпечні траси для подорожей

Експерти назвали десять найкрасивіших і небезпечних доріг.

Експерти туризму назвали десять найкрасивіших, але екстремальних доріг світу, які розташовані в Італії, Румунії, США та інших країнах Європи і Азії, повідомляє CNN Travel.

Наймальовничішу визнали - трасу Стельвіо (Stelvio Pass), що в Італії. На асфальтованому серпантині 75 крутих поворотів з панорамаю на Східні Альпи. Цією дорогою безпечніше дійснювати подорож від червня до жовтня.

дорога, трасса
unsplash.com

Також у цей період можна подорожувати трасою Трансфегерашан (Transfăgărășan), що в Румунії. Її довжина сягає 115 км вздовж Карпатських гір. Тут туристи можуть поглянути на світ з висоти 2000 км над рівнем моря.

дорога, трасса

Завершує трійку лідерів шосе Джеймса Далтона, розташована у Алясці (James W. Dalton Highway, США), якою краще їздити від травня до вересня, розташована за Північним  полярним колом. Все необхідне краще брати з собою, так як по дорозі обладнаний всього один пункт відпочинку.

дорога сша
unsplash.com

Також до списку увійшли дорога "Сходи тролів" у Норвегії, "Рута-40" в Аргентині, шосе "Каракорум" (Karakoram Highway), що з'єднує Пакистан і Китай і, дорога North Yungas Road у Болівії.

дорога Боливия
internationaltraveller.com

Експерти також назвали смертельно небезпечними трасу Million Dollar Highway і "Кахекилі" у США і  норвезьку — Атлантичну Океанську.

Million Dollar Highway дорога США
qualityinndurango.com

Нагадаємо, названі міста, яким загрожує овертуризм у найближчі десять років.

Відео Журналісти ТСН перевірять, скільки коштує морський відпочинок в Україні

Напередодні святкових вихідних три знімальні групи із різних регіонів України рушають до Чорного та Азовського морів, щоб проінспектувати дорогу, рівень сервісу та звісно ж температуру води.  

Журналісти ТСН перевірять, скільки коштує морський відпочинок в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції