Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не Мумбаї: у Барселоні планують скорочення рикш на вулицях міста

Поза туристичним сезоном рикші часто шукають клієнтів біля нічних клубів, після концертів та футбольних матчів.

Барселона оголосила різке скорочення рикш на вулицях міста, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Guardian.

Згідно з підрахунками, понад 2000 водіїв працюють без ліцензії. У липні поліція конфіскувала 122 рикші, і міська рада пропонує політику "нульової толерантності" щодо порушень ними дорожнього руху, намагаючись взяти бізнес під контроль. Лише близько 500 рикш зареєстровано в органах влади.

Рикши, Барселона
www.funkycycle.com

"Барселона - це не Мумбаї", - заявив Джауме Колбоні, заступник міського голови. "У нас є велодоріжки, які призначені для велосипедів, тротуари для пішоходів, і ми прагнемо мати шанобливу та якісну модель туризму", - йдеться у повідомленні. 

Роза Аларкон, міський радник з питань мобільності, скаржилася, що рикші "ніяк не сприяють мобільності громадян, оскільки вони насамперед орієнтовані на туризм".

Технічно рикші можуть, як велосипедисти, використовувати доріжки та широкі тротуари, але для міста та роботи рикш потрібні спеціальні закони, адже вони вони заборонені на вузьких вулицях старого міста від травня до жовтня, що відкрито порушується.

Нагадаємо, у Парижі планують прибрати туристичні автобуси з центральних вулиць міста. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції