Неймовірне Берегове: часточка Угорщини на Закарпатті та унікальні гейзерні ванни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Курортне місто славиться термальними водами, аналоги яких є лише в чотирьох куточках світу.

Місто розташоване на заході Закарпатської області біля кордону з Угорщиною. Цікаве воно своєю старовинною архітектурою, угорською кухнею та термальними водами. До речі, лікувальна вода має такий склад речовин аналоги якому є лише у чотирьох куточках світу: Ісландії, Новій Зеландії, на Курильських островах і в Береговому.

Термальні басейни у Береговому розташовані неподалік від центру. До них вода підіймається гейзером з глибини 1500 метрів, а її температура цілий рік зберігається однаковою – не менше 30 градусів. Термальні води Берегового сприяють відновленню організму після операцій, стабілізації нервової системи, лікують серцево-судинні захворювання, відновлюють гормональний та ендокринний баланс організму. Басейни розташовані на території санаторіїв, де можна проживати та оздоровлюватись. Житло також можна орендувати в готелях чи приватному секторі.

Берегово_3
www.instagram.com/uptravelers

Ще одна принада міста – вино власного виробництва. Берегове оточене невеликими горами, що засаджені виноградниками. А також воно вважається осередком угорської культури в Україні. Тому тут можна побачити інший етнос, не виїжджаючи зі своєї країни, та покуштувати традиційні угорські страви.

Ще одна принада міста – старовинна архітектура, яка, до того ж, добре збереглась. Серед найцікавіших пам’яток: Графський двір з каретною, стайнями та зерносховищем, розкішна будівля Міського суду, Закарпатський угорський інститут, руїни замку і низка старовинних костелів.

Берегово_2
www.flickr.com/kimuguku

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції