Незабаром на Прикарпатті з’явиться "Парк Юрського періоду"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перші скульптури "Дино-парку" можна буде оглянути вже цього літа.

Прадавні тварини у натуральну величину. На Прикарпатті у Коломиї невдовзі може з’явитись справжній "Дино-парк". Величезних тиранозаврів уже п’ять років майструє тут місцевий митець.

Професійний кравець по шкірі Валерій Дідорак перекваліфікувався на митця 10 років тому, йдеться в сюжеті ТСН. Згодом зробив свого першого динозавра. Каже, що грізні тварини підкорили його своєю незвичною та складністю тілобудови. Як виглядали, дізнавався з книжок та Інтернету. Коли про якісь частини тіла бракувало інформації, використовував власну інтуїцію.

Крім тиранозаврів найближчим часом чоловік планує зробити трицератопса – це травоядний динозавр з таким собі "віялом" навколо голови. Наразі у майстра є лише невеличка модель, але саме з цього й починається виготовлення скульптури.

У натуральну величину динозаврів виливають із поліефірної смоли – матеріалу настільки міцного, що з нього роблять басейни та човни.

Прадавніх тварин Валерій Дідорак майструє не для приватної колекції. Нині скульптур п’ять, а до літа майстер подвоїть їх кількість і виставить просто неба, щоб започаткувати в Коломиї так званий "Парк Юрського періоду".

Детальніше про майбутній парк дивіться у сюжеті ТСН.

ВідеоЖитель Коломиї 5 років майструє тиранозаврів, аби створити динопарк

Професійний кравець по шкірі Валерій Дідорак перекваліфікувався на митця 10 років тому. Згодом зробив свого першого динозавра. Каже, що грізні тварини підкорили його своєю незвичною та складністю тілобудови. Як виглядали, дізнавався з книжок та Інтернету. Коли про якісь частини тіла бракувало інформації, використовував власну інтуїцію.

Житель Коломиї 5 років майструє тиранозаврів, аби створити динопарк

Раніше згадувалось про "Парк Юрського періоду", що розташовується у Польщі. Комплекс повністю присвячений динозаврам. Юрпарк розташований у Красеюві. Це одне з 4 місць світу, де кістки динозаврів не викопали, а лише оголили і представляють так, як вони були знайдені. Крім того тут є низка скульптур динозаврів у реальну величину. Вони виставлені просто неба.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції