Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парк закрили після пожежі 2005 року.

Парки розваг створені для веселощів, але в американському штаті Арканзас є закинутий Динопарк, від якого стає моторошно. Тут, серед хащів, стоять запилені й облізлі статуї динозаврів, що більше нагадують декорації до фільму жахів.

Відео із химерними панорамами атракції з’явилось на сторінці diznax в Instagram.

Розважальний парк "Світ динозаврів" із гігантськими статуями доісторичних тварюк закрили 2005 року після пожежі. Тепер закинута територія площею більше ніж 26 гектарів заросла чагарями, постаменти покрились пилом, а деякі й зовсім погнили та попадали.

"Світ динозаврів" відкрили 1960 року, як найбільший теметичний парк світу, що присвячений здебільшого рептиліям Юрського періоду. Також на фото видно штучного величезного павука, мамонта та статую Кінг-Конга, яка упала. Парк розташовується на околиці міста Бівер у штаті Арканзас, США.

Нагадаємо, що у Польщі є величезний діючий парк присвячений доісторичним рептиліям. Всі фігури динозаврів тут представлені у натуральну величину, тож деякі неймовірно вражають. З екскурсії можна дізнатись багато цікавих фактів про зниклих тварин.

ВідеоМій путівник. Опольське воєводство - батьківщина динозаврів та найгарніші палаци Польщі

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції