Один з міжнародних аеропортів України закривається на ремонт: який і коли

Один з міжнародних аеропортів України закривається на ремонт: який і коли

Фото: pixabay.com

Аеропорт "Херсон" зачинять на кілька місяців.

Міжнародний аеропорт "Херсон" від 20 вересня 2021 року припинить свою роботу до початку 2022 року. Це пов'язано з ремонтом.

Про це повідомляється на сайті avianews.com.

Планується, що під час ремонтних робіт оновлять злітно-посадкову смугу. У межах підготовчого етапу, який триватиме від 1 до 19 вересня, доступна для зльотів і посадок довжина смуги зменшиться на 300 метрів. Тим часом, приймати додаткові рейси висловили готовність в аеропорту Миколаїв, який розташований за 80 км від Херсона.

Пояснюється, що реконструкція смуги у дві черги потрібна, щоб приймати важкі далекомагістральні літаки Boeing 767-300 не менше двох разів на день. Для проведення робіт підряднику дається три місяці від моменту укладення договору. Після завершення цих робіт аеродром знову зможе приймати літаки.

Другий пусковий комплекс другої черги передбачає подовження смуги на 100 метрів до 2600 метрів, розширення бічних смуг безпеки на смузі, що має збільшити її ширину до 60 метрів. На ці роботи відводиться термін до кінця 2022 року.

Наразі Херсон обслуговує чартерні рейси на курорти і регулярні маршрути авіакомпаній МАУ до Києва, Turkish Airlines і Pegasus Airlines до Стамбула, Bees Airline до Тбілісі.

Як повідомлялося, міжнародний аеропорт "Київ" імені Сікорського ("Жуляни") зачинять на 8-9 місяців у 2023 році. Такі дії потрібні для ремонтних робіт щодо подовження і посилення злітно-посадкової смуги. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація