Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оголошено дату відкриття нового аеропорту у Берліні

Загальна пропускна здатність повітряної гавані запланована у 28 млн пасажирів на рік.

Наглядова рада нового мегааеропорту "Берлін-Бранденбург" затвердила дату відкриття повітряних воріт - 31 жовтня 2020 року, повідомляє avianews.com.

8 листопада 2020 року буде закрито найбільший аеропорт Берліна - "Тегель", розташований у межах міста, який за підсумками 2018 року обслужив 22 млн пасажирів. 

Новий аеропорт буде розташовано з іншого боку від нині діючого другого аеропорту німецької столиці "Шенефельд", що має з ним загальну смугу. Спочатку було заплановано, що "Берлін Бранденбург" почне обслуговувати рейси 2011 року. Це повинно було статися з одночасним закриттям аеропортів "Шенефельд" і "Тегель", але в терміналі нових повітряних воріт виявили проблеми з системою пожежної безпеки та відкриття відтермінували.

Постійне перенесення термінів призвело до того, що ще до запуску його пропускна здатність стала менше, ніж обслуговували діючі повітряні ворота Берліна. 2015 року депутат Бундестагу від партії Ангели Меркель Йенс Кеппен запропонував зрівняти з землею новий аеропорт і почати все з чистого аркуша. Після анонсу нової дати відкриття пресслужба аеропорту "Берлін-Бранденбург" повідомила, що незалежний аудитор TÜV Rheinland повинен завершити інспекції навесні 2020 року.

Також паралельно ведуться роботи з будівництва терміналу-2, який призначений для лоукост перевізників. В аеропорту повідомили, що вже почалася установка багажної системи та іншого обладнання. Загальна пропускна здатність повітряної гавані запланована у 28 млн пасажирів на рік. Враховуючи, що 2018 року аеропорт "Берлін" обслужив 34,7 млн авіапасажирів, для того, щоб впоратися з навантаженням, роботу аеропорту "Шенефельд" продовжили до 2025 року.

Нагадаємо, Ryanair припинить польоти з Києва до Нюрнберга та Стокгольма

Залиште свій коментар

Вибір редакції