Оновлений швидкісний потяг Одеса-Кишинів зробив перший рейс

Між Одесою та Кишеневом тепер курсуватиме модернізований швидкісний потяг.

Сьогодні, 30 березня 2018 року, вперше до залізничної станції Одеса-Головна прибув модернізований швидкісний потяг з Кишинева.

Надалі поїзд Одеса-Кишинів курсуватиме тричі на тиждень: в п’ятницю, суботу та неділю, повідомляє прес-центр "Укрзалізниці".

Графік руху потяга: відправлення з Кишинева о 06:57 та прибуття до Одеси о 10:46, відправлення з Одеси о 18:45 та прибуття до Кишинева о 22:27.

Вперше ідея запуску модернізованого потягу на цьому маршруті з’явилась ще в липні 2017 року. Завдяки спільним зусиллям українських та молдовських залізничників, а також Місії ЄС його нарешті вдалось запустити.

В майбутньому планується, що він курсуватиме ще й до курортного містечка Затока, щоб гості Одеси могли одразу комфортно приїздити на узбережжя Чорного моря для відпочинку.

Модернізований потяг, що курсуватиме за маршрутом Одеса-Кишинів, обладнаний кондиціонерами, автоматичною системою інформування пасажирів, доступом до Інтернету, є можливість перевезення пасажирів з обмеженими можливостями, вагонами з трьома класами комфортабельності та іншим, що дозволяє значно покращити якість обслуговування пасажирів.

Нагадаємо, що провідники більше не митимуть підлогу у вагонах потягу. При цьому вбиральні прибиратимуть не менше чотирьох разів на добу.

Відео "Укрзалізниця" призначає додаткові потяги на Великдень

Залізничники повідомили про перші 4 додаткові потяги. Квитки на них вже є в онлайн-продажу. Поїзди Київ–Львів курсуватимуть 6, 7, 9 та 10 квітня. Додаткові Рейси Київ-Ковель призначені на 7 та 9 квітня. Поїзд Харків–Костянтинівка вирушить 9 та 10 квітня. Незабаром "Укрзалізниця" призначить ще додаткові потяги.

"Укрзалізниця" призначає додаткові потяги на Великдень

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів