Оновлений швидкісний потяг Одеса-Кишинів зробив перший рейс

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Між Одесою та Кишеневом тепер курсуватиме модернізований швидкісний потяг.

Сьогодні, 30 березня 2018 року, вперше до залізничної станції Одеса-Головна прибув модернізований швидкісний потяг з Кишинева.

Надалі поїзд Одеса-Кишинів курсуватиме тричі на тиждень: в п’ятницю, суботу та неділю, повідомляє прес-центр "Укрзалізниці".

Графік руху потяга: відправлення з Кишинева о 06:57 та прибуття до Одеси о 10:46, відправлення з Одеси о 18:45 та прибуття до Кишинева о 22:27.

Вперше ідея запуску модернізованого потягу на цьому маршруті з’явилась ще в липні 2017 року. Завдяки спільним зусиллям українських та молдовських залізничників, а також Місії ЄС його нарешті вдалось запустити.

В майбутньому планується, що він курсуватиме ще й до курортного містечка Затока, щоб гості Одеси могли одразу комфортно приїздити на узбережжя Чорного моря для відпочинку.

Модернізований потяг, що курсуватиме за маршрутом Одеса-Кишинів, обладнаний кондиціонерами, автоматичною системою інформування пасажирів, доступом до Інтернету, є можливість перевезення пасажирів з обмеженими можливостями, вагонами з трьома класами комфортабельності та іншим, що дозволяє значно покращити якість обслуговування пасажирів.

Нагадаємо, що провідники більше не митимуть підлогу у вагонах потягу. При цьому вбиральні прибиратимуть не менше чотирьох разів на добу.

Відео"Укрзалізниця" призначає додаткові потяги на Великдень

Залізничники повідомили про перші 4 додаткові потяги. Квитки на них вже є в онлайн-продажу. Поїзди Київ–Львів курсуватимуть 6, 7, 9 та 10 квітня. Додаткові Рейси Київ-Ковель призначені на 7 та 9 квітня. Поїзд Харків–Костянтинівка вирушить 9 та 10 квітня. Незабаром "Укрзалізниця" призначить ще додаткові потяги.

"Укрзалізниця" призначає додаткові потяги на Великдень

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції