Орендував авто через мобільний додаток – залиш його будь-де: технології допомагають пізнати Варшаву

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В різних куточках столиці Польщі стоять автомобілі, які ви можете орендувати через телефон та просто залишити в зручному для вас місці.

Варшава – місто, яке постійно кудись поспішає. Велика частина містян їздять на велосипедах. Варшавці, в хорошому сенсі, буквально схиблені на них. Тут і доріжок не три, як в Києві, і велосипед можна орендувати на вулиці "за монетку" – через автомат.

Але найцікавіше стосується прокату авто. Для цього є спеціальний додаток з картою доступних транспортних засобів. Щоб орендувати, знаходите машину на карті, розблоковуєте за допомогою додатка, сідаєте та їдете. Тобто все відбувається онлайн на 100%.

Для реєстрації в додатку потрібно лише сфотографувати водійські права (навіть українські) та ввести дані кредитки. А вартість оренди – 3,5 грн за кожну хвилину від моменту розблокування авто й стільки ж за кожен проїханий кілометр. Разом з тим, після приїзду в потрібне місце ви просто залишаєте автівку на узбіччі. Такий спосіб пересування дуже зручний і значно дешевший за таксі.

Подробиці дізнайтесь в сюжеті рубрики "Мій путівник" програми "Сніданок з 1+1".

ВідеоМій путівник. Варшава - дешевий транспорт для туристів та найекзотичніша страва

Раніше розповідалось про Центр науки Коперника, який поєднує фізико-хімічну лабораторію, планетарій і парк розваг. Це сучасний музей, що допомагає дітям краще зрозуміти суть різних природніх явищ та процесів.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції