Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перше видання про Гаррі Поттера продане на аукціоні за 28 500 фунтів стерлінгів

Книжка належала 54-річному офісному працівнику зі Стаффордшира, який придбав примірник 20 років тому на розпродажі у бібліотеці за один фунт стерлінгів.

Оригінальний примірник першого видання книжки про Гаррі Поттера продано на аукціоні за 28 500 фунтів стерлінгів, повідомляє bbc.com.

Перше видання книжки "Гаррі Поттер і Філософський камінь" 1997 року було виставлено на продаж аукціонного дому Hansons у Стаффордширі 31 липня – у день народження автора знаменитого бестселера Джоан Роулінг.

Приватний колекціонер з Великої Британії, який побажав залишитися невідомим, зробив ставку по телефону і придбав роман. Продавець примірника також побажав, щоб його ім'я було збережено у таємниці.

Редкая книга о Гарри Поттере
onenewspage.com

Книжка, що вийшла тиражем 500 екземплярів у видавничому домі Bloomsbury, популярна завдяки своїм особливостям. Її видали з двома помилками, непоміченими коректором. У написанні магічного екіпірування двічі повторюється згадка про жезл, а в анотації на обкладинці слово "філософський" написано з помилкою.

Лот належав 54-річному офісному працівнику зі Стаффордшира, який купив примірник 20 років тому на розпродажі у бібліотеці за один фунт стерлінгів. Перше видання бестселера "Гаррі Поттера і Філософського каменю" лежало у нього вдома.

Раритетне видання знайшов аукціоніст Джим Спенсер, коли він оприлюднив новину про знахідку, до нього щодня писали понад 50 листів з усього світу від охочих придбати книжку.

Редкая книга о Гарри Поттере
onenewspage.com

Нагадаємо, Джоан Роулінг випустила чотири нових розповіді про всесвіт Гаррі Поттера в аудіоформаті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції