Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пілоти British Airways переплутали міста

Після понад двох годин зупинки в Единбурзі авіалайнер вилетів до Дюссельдорфа.

Рейс British Airways з аеропорту "Лондон-Сіті" у місті Дюссельдорф полетів у протилежний бік і сів в Единбурзі через неправильне оформлення польотної документації, повідомляє BBC.

Про помилку пасажири дізналися тільки після посадки та привітання екіпажу: "Ласкаво просимо до  Единбургу", йдеться в повідомленні.

Эдинбург
threatpost.com

"Коли пілот зробив перше оголошення про посадку в Единбурзі, всі подумали, що це жарт, і запитали пілотів про це, — розповідає  пасажирка рейсу Софі Кук. — Потім пілот попросив підняти руки усіх охочих пасажирів летіти до Дюссельдорфа. Це зробили всі пасажири".

За словами пані Кук, пілот не розумів, як таке могло трапитися. Після понад двох годин зупинки в Единбурзі було здійснено виліт до Дюссельдорфа.

Дюссельдорф
ssq.com

У British Airways визнали помилку, зазначивши, що мають з`ясувати у німецької компанії WDL Aviation, яка виконувала рейс, чому було оформлено неправильно польотний план.

Нагадаємо, в Україні набули чинності нові правила авіаперевезень та обслуговування пасажирів.

ВідеоЛітаки Boeing 737 MAX не використовуватиме жодна країна світу

Останніми до списку приєдналися Сполучені Штати. Серед низки країн, які закрили своє небо для Boeing 737 MAX - і Україна. Щоправда, українські авіакомпанії не здійснюють рейсів на цій моделі.  

Літаки Boeing 737 MAX не використовуватиме жодна країна світу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції