Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У горах Норвегії дівчина переохолодилась, знепритомніла та ледь не загинула.

Після подорожей світом – від Балі й Таїланду до Ісландії, – шведська модель Мелісса Міллер вирушила до Норвегії втілити своє давнє бажання – стати гірським гідом. Щоб отримати більше досвіду з альпінізму, вона взяла участь в складній експедиції у засніжених норвезьких горах, що призвело до її переохолодження.

"Я опановувала тонкощі альпінізму у безпечніших місцях, а це був мій перший похід в справді екстремальних умовах за сім років. Цей урок я запам’ятаю на все життя", – розповідає Мелісса, як цитує Daily Mail.

Модель та мандрівниця Меліса Міллер_10
www.instagram.com/melissamaja

Група, у якій була дівчина, потрапила в снігову бурю серед скель. Температура дуже швидко впала, а команда орієнтувалась на місцевості лише за допомогою карти та компаса. Видимість стала настільки поганою, що ледве було помітно витягнуту попереду руку. В таких умовах та з важким спорядженням дівчина сильно спітніла, а згодом, коли всі зупинились для відпочинку, Мелісса не могла зігрітись через вологий одяг.

Модель та мандрівниця Меліса Міллер_2
www.instagram.com/melissamaja

Вона переохолодилась так, що було ризиковано йти далі. Тоді, через бурю та стан дівчини, команді довелось зупинитись та викопати ями для прихистку від негоди. Мелісса згадує, що тоді вона перестала відчувати своє тіло взагалі й дуже тремтіла – це одна з ознак переохолодження.

Після цього дівчині стало спекотно, вона спробувала розстібнути куртку, сказала, що дуже хоче спати, та знепритомніла. На щастя, її друзі швидко зреагували – одягли більше одягу, привели до свідомості та надали першу допомогу.

Модель розповідає, що потрапила в такі обставини, бо раніше займалась альпінізмом лише в спекотних країнах.

Модель та мандрівниця Меліса Міллер_6
www.instagram.com/melissamaja

Модель та мандрівниця Меліса Міллер_3
www.instagram.com/melissamaja

Мелісса Міллер й надалі працює моделлю, займається фітнесом та веде свій блог про подорожі, здоров’я та спорт. Вона вже жила у 11 країнах світу, брала участь в різних пригодницьких заходах, включаючи рафтинг, морський каякінг, дайвінг з акулами, підводне плавання, стрибки з банджі та навіть їздила квадроциклом на вулкані.

Мелісса народилась у шведському місті Бурленг, на сьогодні їй 31 рік.

Модель та мандрівниця Меліса Міллер_11
www.instagram.com/melissamaja

Модель та мандрівниця Меліса Міллер_4
www.instagram.com/melissamaja

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції