Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після зливи на Аккерманській фортеці з'явилися нові тріщини і обвалилася кладка

Білгород-Дністерська фортеця або Аккерманська фортеця — історико-архітектурна пам'ятка XIII–XV століть, розташована у місті Білгород-Дністровський, Одеської області.

Сильні зливи, що пройшли в Одеській області у минулі вихідні, пошкодили деякі стіни пам'ятки національного значення — Аккерманської фортеці, повідомляє dumskaya.net.

Як повідомляє в. о. директор комунального підприємства "Фортеця" Олександр Морозов, від удару стихії постраждала зовнішня частина фортеці з боку лиману.

Аккерманская крепость, Белгород-Днестровская крепость, Одесса
dumskaya.net

Так, на вежі №2 (тієї, яку зміцнювали бетонними подушками 2016 року) розірвані контрольні маяки і утворилися нові тріщини. Біля основи башти №25 обвалився ґрунт. Крім того, у північно-західній вежі, в зоні проведення першочергових робіт, стався обвал кладки.

Аккерманская крепость, Белгород-Днестровская крепость, Одесса
dumskaya.net

Керівник КП додав, що на ситуацію вже відреагувала облдержадміністрація.

"Управлінням охорони об'єктів культурної спадщини зафіксовані аварійні ділянки. Зібрали комісію. Все оперативно, — зазначив Олександр Морозов. — Міську комісію ТЕБ НС потрібно чекати, не до фортеці міським чиновникам, як виявилося.

Прошу оперативності у прийнятті заходів, щоб терміново профінансувати роботи з порятунку пам'ятника", - йдеться у повідомленні. За його словами, пошкодження не становлять небезпеки для відвідувачів внутрішньої території, так що фортеця працює в штатному режимі.

Нагадаємо, влада Одеси не рекомендує купатися на всіх пляжах міста.

ВідеоЕкологи не рекомендують купатися на одеських пляжах після нещодавньої негоди

Через потужну негоду в Одесі прорвало одразу кілька каналізаційних колекторів. Злива змила з вулиць сміття та непотріб. Все це тепер у морі. Після експрес-аналізу прибережної води фахівці попереджають: на найпопулярніших одеських пляжах купатися нині небезпечно.  

Екологи не рекомендують купатися на одеських пляжах після нещодавньої негоди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції