Побачити сакури і поцілувати двірника: в Ужгороді зняли сексистське відео, щоб привабити туристів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На останніх кадрах відео дві дівчини цілують прибиральника, а на екрані з'являється слоган "Закарпаття – рожева мрія".

Щовесни безліч туристів приїздять до Ужгорода, щоб побачити, як цвітуть сакури та сфотографуватися серед дерев,  усіяних рожевими квітами. Так, і 2018 року до міста варто їхати, щоб не лише оглянути культурні та історичні пам’ятки, а й побачити як оживає після нескінченно довгої зими природа Закарпаття.

Для приваблювання туристів до центру області та навколишніх міст управління туризму та курортів Закарпатської ОДА навіть зняло відео.

У ролику показують двох дівчат, які прогулюються серед сакур, роблять романтичні знімки та, загалом, весело проводять час. Під час прогулянки мандрівниці зустрічають прибиральника із повітродувкою, який допомагає їм зробити кілька знімків. На завершальних кадрах вдячні дівчата цілують чоловіка у формі комунальника, а поряд з’являється напис "Закарпаття – рожева мрія".

"Цвітіння сакур в Ужгороді традиційно припадає на квітень, а в разі гарної весни може тривати до травневих вихідних. Це "восьме диво світу" можна спостерігати у всіх туристичних містах Закарпаття - землі, наближеної до неба. Рекомендуємо відвідати Ужгород та його алею сакур, Хуст та його чудове цвітіння, Мукачево, Виноградів та інші неповторні композиції японської вишні у виконанні міст і містечок найзахіднішої області України", - йдеться у повідомленні під відео.

Раніше згадувалось, що в Нідерландах, неподалік від Амстердама, відкрився для огляду Королівський "Сад Європи".  Щороку у парку створюють унікальну атмосферу, присвячену якійсь темі. Так, гасло "Кекенхофа-2018" – "Романтика у кольорах".  У парку лунатиме класична музика, а ще відбудеться виставка троянд, де особливу увагу приділять червоній троянді. Інсталяцією сезону стане "Сад Амура". Буде традиційна мозаїка з більш ніж 50 тисяч живих тюльпанів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції