Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість відпочинку на острові стартує з 5 тисяч доларів.

На закритому острові поблизу берегів Белізу відкрився нудистський курорт. Тут відпочиваючі можуть бути повністю голими, або одягати лише деякі атрибути гардеробу за бажанням. При цьому, до відпочинку допускаються лише повнолітні пари. Кількість відпочивальників на острові не перевищує 50 людей в одному заїзді.

Поблизу острова, що отримав назву Fantasies Island, розташовується величезний бар’єрний риф, а тому гості курорту зможуть вивчати підводний світ та займатись дайвінгом, пише The Sun. Крім того, до найближчого міста Белізу – Дангрига, всього півгодини на човні, а тому відпочивальники зможуть також відвідати визначні місця континенту й оглянути пам’ятки історії. Серед таких – давні храми майя, а ще природні заповідники Белізу з унікальною фауною і флорою.

Відпочинок на острові не з дешевих. Вартість путівки розпочинається від близько 5 тисяч доларів. Найдорожча може коштувати навіть до 17 тисяч доларів. На курорті відпочинок організовується за принципом все включено: проживання, їжа та деякі екскурсії. Не дивлячись на варнтість, путівки на найближчий доступний тиждень відпочинку вже розкуплені.

Раніше згадувалось про нудистів-просвітників, що подорожують світом та ведуть свій відвертий тревел-блог. Нік та Лінс не просто подобається роздягатись, вони ще й ведуть освітню діяльність та пояснюють, що оголення - це такий-собі крок до повної свободи. Відпочинок голяка, на думку дівчини та хлопця, не має нічого спільного зі свінгерством, ексгібіціонізмом чи вуайєризмом.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції