Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смердючі водорості замість золотого пляжу. Подружжя шокувало розповіддю зіпсованого туру у Греції

Омріяна відпустка придбана вартістю 2500 фунтів була зіпсована.

Подружня пара з Великої Британії, які мешкають у Ессексі, Лаурел Кормак та Девід Крук придбали двотижневу подорож на острів Корфу в червні минулого року, йдеться на сайті Mirror

Mr Crook
mirror.co.uk

Пара забронювала готель онлайн на сайті туристичної компанії, де на світлинах п'ятизіркового готелю було зображено гарне морське узбережжя та приватний пляж із золотим піском. Однак, коли подружжя приїхали в готель, вийшли на пляж та побачили вздовж узбережжя великі чорні кургани "морських водоростей". Подружжя вимушені були скористатися басейном у готелі. 

Mr Crook
mirror.co.uk

Пара спробувала скаржитись про побачене до компанії. В свою чергу працівники туристичної компанії відповіли, що засмучені та не встигли заздалегідь їх повідомити про це природне явище, щоб вони могли змінити свої плани. 

Mr Crook
mirror.co.uk

В свою чергу чоловік сказав, що нікого не звинувачує, а тільки наголосив на тому, щоб представники туристичної компанії повідомляли туристів про такі явища та вони мали можливість вибору - відпочивати у таких місцях або ні. 

Працівники готелю замість того, щоб прибирати узбережжя створювали кургани водоростей, а представники туристичної компанії не можуть нічого вдіяти, щоб вирішити це питання.

Mr Crook
mirror.co.uk

Подружжя Крук, після побаченого зробили висновки та більше ніколи не будуть користуватися послугами компанії та рекомендувати їх.

Нагадаємо,  несподіваний спад туристичного потоку з Великої Британії може підірвати економіку Греції, позбавивши мільярдів доларів.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції