Подорожі знищують планету: як туристи катастрофічно змінюють клімат

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подорожі посилюють парниковий ефект.

Світовий туризм призводить до утворення близько 8 % парникових газів на планеті. Вони викликають парниковий ефект та катастрофічні зміни клімату. Найбільше убивчих для природи газів виділяють літаки.

При цьому, із зростанням рівня життя населення – зростає й коефіцієнт шкідливих викидів на людину, повідомляє CBSnews з посиланням на нове дослідження вчених Сіднейського університету. Так, багатші туристи використовують гроші на дорожчий транспорт, оброблену їжу та косметику, які виділяють парниковий газ. Натомість, люди із меншим доходом користуються громадським транспортом та споживають необроблену їжу. Хоча структура цього розмежування для кожної країни індивідуальна.

Загалом, найбільше викидів парникових газів від туристичної галузі спостерігається у США. Наступні країни: Китай, Німеччина та Індія. Тут більшість шкідливих викидів зумовлені внутрішніми поїздками та бізнес-подорожами.

На малих островах така тенденція неспіврозмірна. Так, на Кіпрі, Мальдівах та Сейшельських островах відсоток викидів парникових газів від туристичної діяльності складає 60-80 % від загального обсягу. Справа у тому, що на ці курорти здійснюється багато авіаперевезень із материка.

Дослідження проводилось на протязі півтора рока. За цей час в унівеситеті проаналізували близько одного мільярда авіаперельотів у різних напрямках.

Нагадаємо, що на островах Італії штрафуватимуть туристів, які їдять із пластику на пляжі. Причина у тому, що туристи залишають сміття на пляжі чи викидають до моря, від чого обрані острови посіли друге місце за забрудненістю в Італії.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції