Погляд згори: переможці фотоконкурсу Drone Photo Awards 2020

Погляд згори: переможці фотоконкурсу Drone Photo Awards 2020

Фотоконкурс присвячений найкращим фотографіям і відеороликам, створеним за допомогою безпілотників з усього світу.

У конкурсі брали участь роботи від фотографів з 126 країн світу.

Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу. 

Нагороди розділені на категорії: Абстракція, Природа, Люди, Спорт, Міська архітектура, Весільна фотографія, Дика природа і Життя під час COVID-19.

Всі 45 переможців зображень будуть представлені на виставці Above Us Only Sky ("Над нами лише небо" - рядок з відомої пісні "Imagine" Джона Леннона), яка повинна відбутися від 24 жовтня до 29 листопада в музеї Accademia dei Fisiocritici, розташованому в італійському місті Сієна.

Переможцем Гран-прі цього року стала робота Love Heart of Nature ( "Любляче серце природи") австралійського фотографа Джима Піко. Піко вдалося сфотографувати момент, коли зграя лосося, всередині якої плаває акула, несподівано прийняла форму серця.

Фотограф: Jim Picôt

В категорії «Життя під час COVID-19» переміг  ізраїльський фотограф Томер Аппельбаум.  На фото, що має назву Black Flag («Чорний прапор») тисячі ізраїльтян підтримують соціальну дистанцію внаслідок обмежень, пов'язаних з Covid-19, під час протесту проти прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу на площі Рабина 19 квітня 2020.

Фотограф: Tomer Appelbaum

Фото Tropical Bride ( «Тропічна наречена») Мохамеда Азміля перемогло в категорії "Весільна фотографія". На цьому знімку мальдівський фотограф виявив творчий підхід до квіткових прикрас, створивши по-справжньому яскравий портрет молодої нареченої.

Фотограф: Mohamed Azmeel

В категорії "Абстракція" перше місце посіла робота, що має назву Phoenix Rising ( "Відродження Фенікса").Це символ початку реального процесу регенерації на промисловому гірничодобувному майданчику озера Оуенс. Після деструктивного минулого, яке привело до появи найтоксичнішого "запиленого котла" в Америці, перелітні птахи повертаються, і життя починається заново.

Фотограф: Paul Hoelen

В категорії "Спорт" переможцем стало фото On the Sea ( "На море"). Фотограф зняв краєвид з повітря на плавців на межі між синім килимом води і білою піною хвиль.

Фотограф: Roberto Corinaldesi

Фото Frozen Land ("Замерзла земля") посіло перше місце в категорії "Люди". За температури -30°C місцеві жителі переходять на санях з одного села до іншого, перетинаючи крижані річки і озера. 

Фотограф: Alessandra Meniconzi

В категорії "Місто" перемогла фотографія, що має назву  Alien Structure on Earth ("Інопланетна конструкція на Землі"). Це погляд згори на Вежі Петронас — хмарочоси-близнюки в Куала-Лумпурі.

Фотограф: Tomasz Kowalski

Нагадуємо, що оголошені фіналісти конкурсу Comedy Wildlife Photography Awards. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація