Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Політати на гідролітаку і зустріти дикого гризлі: топ-5 незвичайних занять в Канаді у "Великих випусках з Антоном Птушкіним"

Політати на гідролітаку і зустріти дикого гризлі: топ-5 незвичайних занять в Канаді у "Великих випусках з Антоном Птушкіним"

Антон Птушкін в Канаді покаже міграцію косаток через Тихий океан і вирушить на пошуки канадського грізлі

У новій серії програми "Великі випуски з Антоном Птушкіним", яка вийде вже цієї неділі о 10.45 на каналі "1+1", відомий мандрівник розповість глядачам про одну з найбільших і найкрасивіших країн – Канаду.

Антон Птушкін подорожує світом сам - без режисерів, сценаристів, операторів і продюсерів. Він знімає на своєму шляху все, що потрапляє в об'єктив його камери, - як популярні туристичні локації, так і маловідомі місця, спілкується з сотнями цікавих людей і показує, як живуть українці в різних країнах. А потім ділиться власними враженнями від подорожі.

Канада

У новому великому випуску з Канади Антон Птушкін пролетить величезну країну з Заходу на Схід, відвідавши на шляху одні з найвідоміших канадських міст - Торонто і Ванкувер. Побуває на Ніагарському водоспаді і в найкрасивіших Національних парках, щоб показати, як в одному місці можна насолодитися краєвидами гір, річок, водоспадів і кристально чистих блакитних озер. 

Топ-5 незвичайних пригод в Канаді у "Великих випусках з Антоном Птушкіним"

Подивитися на міграцію косаток

Одне з найбільш захопливих і незвичайних занять в Канаді - спостерігати за косатками. Недалеко від узбережжя Ванкувера проходить міграційний шлях цих гігантських ссавців, які перепливають через простори Тихого океану. Антон Птушкін поїде в одну з бухт Ванкувера і зробить приголомшливі кадри, як повз човни пропливає група неймовірних розмірів косаток, виринаючи і виплескуючи фонтани води в безкрайній океан.

Політати на гідролітаку над Ванкувером

У Ванкувері для сміливих мандрівників знайдеться ще одна цікава пригода - політ на гідролітаку. У місті працює одна з найбільших в світі авіакомпаній, що спеціалізується на гідропланах. Вона має в своєму розпорядженні флот з 40 гідролітаків і щорічно перевозить півмільйона пасажирів. При тому на гідролітаку з Ванкуверу можна полетіти навіть в Америку, а можна просто вирушити в оглядовий рейс, подивившись з висоти на захопливі краєвиди великого мегаполісу і неосяжних водних просторів затоки.

гідролітак

Вирушити в 7-денний "круїз" на елітному потязі

У Канаді Антон Птушкін розповість глядачам про один дуже незвичайний елітний потяг, який називається Роккі Маунаніер. Поїздка на ньому більше схожа на туристичний круїз. Пасажири купують досить дорогі квитки на потяг і тиждень подорожують з Калгарі в Ванкувер, проїжджаючи через найкрасивіші природні куточки країни. Сервіс в такій поїздці на найвищому рівні - людей з потяга зустрічають червоні доріжки і автобуси, які на кожну ніч доставляють їх у готель.

Піднятися на льодовик Атабаска

Частина величезної території Канади вкрита льодовиками, на один з яких і спробує піднятися Антон Птушкін. В районі міста Джаспера розташований льодовик Атабаска, побувати на якому пропонують і туристам. А заїхати на сам льодовик можна на великій машині - айс експлорері. На вершині Антон покаже дивовижний ландшафт, сформований льодовиком за мільйони років, а також спробує пройтися мостом, що підноситься на висоті 280 метрів над ущелиною.

Зустріти дикого гризлі

Багато хто чув про те, що Канада - це країна ведмедів. І це абсолютна правда, адже тут легко можна зустріти дику тварину в її звичайному середовищі проживання. Наприклад, у багатьох парках і лісах в місцях для пікніків на столах навіть прикручені пам'ятки "Як поводитися у випадку зустрічі з ведмедем". Антон Птушкін спробує перевірити, чи дійсно легко зустріти ведмедя в Канаді, і вирушить на пошуки знаменитого канадського грізлі.

Чи пощастить Антону в фотополюванні на гризлі, а також, які незвичайні пригоди ще знайде мандрівник у Канаді - дивіться у новому випуску тревел-шоу вже цієї неділі о 10.45 на каналі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції