Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Популярний каньйон на півдні Ісландії закриють для туристів

Каньйон став особливо популярним після знімань кліпу популярного співака Джастіна Бібера.

На півдні Ісландії для туристів до 1 червня закриють популярний каньйон "Фьядрарглйуфур" (Fjaðrargljufur), повідомляє Iceland Review.

У фонді з охорони довкілля Ісландії зазначили, що спочатку планували закрити тільки на два тижні, але не виключають його відкриття раніше зазначених строків, якщо природа відновиться швидше.

За словами директора національного агентства з туризму Visit Iceland Інги Хлін Палсдоттір, каньйон – диво природи і вимагає відповідного до себе ставлення. "Щоб каньйон не доводилося постійно закривати, потрібно створити інфраструктуру для туристів, а не дозволяти їм ходити, де хочеться. В Ісландії зараз набагато більше гостей, ніж кілька років тому, до цього потрібно адаптуватися" - йдеться в повідомленні.

Після знімань кліпу I'll Show You Джастіна Бібера потік туристів зростає щороку.

Нагадаємо, Ісландію вважають найщасливішою країною в світі. Популярний ведучий Єгор Гордєєв провів власне розслідування.

ВідеоКомік, який увійшов у політичну історію - дивіться ексклюзивне інтерв'ю з Йоном Ґнарром

Йон Ґнарр - комік, актор, панк. Йон випадково став мером столиці Ісландії і врятував Рейк'явік від банкрутства і злиднів. Найвідоміший актор Ісландії, який увійшов у політичну історію - дивіться ексклюзивне інтерв'ю з Йоном Ґнарром у Сніданку з 1+1.

Комік, який увійшов у політичну історію - дивіться ексклюзивне інтерв'ю з Йоном Ґнарром

Залиште свій коментар

Вибір редакції