Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко хоче залучити до України понад 30 мільйонів іноземних туристів

Порошенко хоче залучити до України понад 30 мільйонів іноземних туристів

Наразі частка туризму у ВВП України складає 1,5%, а в розвинених країнах світу – близько 10%.

Президент України Петро Порошенко ставить за мету збільшити частку туризму в економіці країни та за рахунок розвитку туристичних можливостей столиці та регіонів залучати в Україну щорічно близько 30 мільйонів іноземних туристів, повідомляє 
УНІАН

"В середньому у світі частка туризму становить десять відсотків ВВП, у нас наразі півтора відсотка. Моя мета і моє завдання - в найближчі п'ять років збільшити кількість туристів, які відвідують Україну, до 30 мільйонів, і не тільки за рахунок міст мільйонників, які вже сьогодні стали дуже популярними місцями для туристів", – сказав президент на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital у Києві.

"Я хочу, щоб в Україні не було периферії, щоб закордонні та українські туристи дізналися, яка прекрасна у нас країна", – сказав Порошенко.

За його словами, активний розвиток туристичної галузі дозволить підвищити рівень життя людей в Україні. 

За даними Мінекономрозвитку, в першому півріччі 2018 року нашу країну відвідало 6,2 мільйона іноземних туристів, що на 1,7% менше показника аналогічного періоду 2017 року.

У першій половині 2018 року зріс потік гостей з Італії, Німеччини, США і Франції, але скоротилося число туристів із сусідніх країн – Угорщини, Румунії та Словаччини. Також у Мінекономрозвитку підрахували, що в першому півріччі 2018 року близько 17 мільйонів українців побували за кордоном.

Нагадаємо, Київрада затвердила нові ставки туристичного податку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції