Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Qatar Airways запустила на сайті чат-бота для пасажирів

Поки послуга доступна тільки на англомовній версії сайту для України.

Qatar Airways запустила на своєму сайті чат-бота Dana, який надає пасажирам інформацію про послуги та правила авіакомпанії, а також дозволяє перевірити статус рейсу, повідомляє avianews.com.

Для запуску чат-бота пасажирам необхідно активувати кнопку в нижньому лівому кутку сторінки, після чого написати ключове слово.

Qatar Airways
www.avianews.com

Наприклад, якщо пасажир хоче дізнатися статус свого рейсу, йому необхідно написати ключову фразу flight status, а потім уточнити його номер і вибрати дату виконання рейсу.

Для отримання інформації про перевезення ручної поклажі необхідно вказати в чаті ключове слово luggage, а далі уточнити тип речей — ручний багаж або багаж і клас перельоту.

Наразі чат-бот перебуває в режимі навчання. Таким чином, на першому етапі можливе виникнення ситуацій, коли Dana не може надати відповіді або надання їх не в повному обсязі.

Нагадаємо, складений рейтинг пунктуальних авіакомпаній. Українські та іноземні авіакомпанії в лютому цього року виконали в строк понад 80% рейсів.

Відео Boeing 737 MAX заборонили в Україні після катастрофи в Ефіопії

Як в межах, так і над територією країни. Рішення прийняли напередодні, а вже вночі компанія Boeing попросила призупинити польоти усіх таких моделей у світі.

Boeing 737 MAX заборонили в Україні після катастрофи в Ефіопії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції