Реальний погляд на подорож Європою: 7 сакральних місць, які виявились крутішими за популярні локації

Дата публікації
Перегляди
4184
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Реальний погляд на подорож Європою: 7 сакральних місць, які виявились крутішими за популярні локації

Фото: visualhunt.com/Jo@net

Абатство на воді, замки та храми в скелях, а також середньовічна архітектура цих паломницьких місць переносять мандрівників у світ фантастики та лицарства.

У Європі та світі збереглось чимало цікавих пам’яток, про які всі чули та хотіли б їх побачити. Однак, трапляється так, що відомі місця не виправдовують очікувань подорожувальників. На противагу цьому ТСН.Туризм підготував 7 місць Європи до яких, зазвичай, їдуть паломники. Проте краса останніх не залишить байдужими навіть досвідчених мандрівників. Локації були підготовлені за даними інтернет-видання Dailу Mail.

Каплиця святого Мішеля де Гільхе

Каплиця збудована 969 року на горі вулканічного походження висотою 85 метрів. Вона закладена в пам'ять про повернення з паломництва святого Якова. З оглядового майданчика біля каплиці відкриваються приголомшливі панорами на багато кілометрів навкруги, а сама будівля більше схожа на вдалу ілюстрацію до лицарського роману, ніж на реальну церкву. До храму ведуть круті сходи, висічені в скелі.

Розташовується каплиця в муніципалітеті Егій неподалік від міста Ле-Пюї-ан-Веле у Франції.

Фото: www.flickr.com/Lindsay Rome

Замок Рокамадур

Ще одна цікава будівля розташовується в французькому муніципалітеті Рокамадур. В історичній частині міста зберігся замок Рокамандур та ціла низка старовинних церков. Всі будівлі збудовані на скелях та разом утворюють неймовірної краси комплекс. Назва міста походить від імені святого Амадура, який тут народився та провів все життя. Його мощі були знайдені 1166 року, після чого місце і набуло популярності. Сюди з’їжджалось безліч паломників, серед яких було чимало королів.

Із замку відкриваються неймовірні панорами на річку Алзу та місто. На вершину Рокамандура ведуть сходи з 14 майданчиками, які символізують шлях і зупинки Ісуса Христа під час підняття на Голгофу.

Мощі святого Амадура зберігаються в храмі, видовбаному в скелі, також тут є каплиця Діви Марії зі статуєю "Чорна Мадонна".

Фото: www.flickr.com/Martyn Ferry

Міст Валентре

Укріплений міст XIV століття був збудований у період британсько-французьких воєн в французькому місті Кагор. Він прокладений над річкою Лот. Валентре – це 6-арковий міст з трьома оборонними гостроверхими вежами для проїзду. Через нього проходить "Дорога Святого Якова" - символічний маршрут до місця імовірного поховання святого в іспанському місті Сантьяґо де Компостела. Міст, як і низка пам’яток цього маршруту, віднесений до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Місто Кагор має багату історію, а тому, крім мосту, тут збереглось чимало пам’яток середньовічної архітектури. До того ж Кагор – це один із центрів виноробства у Франції.

Фото: www.flickr.com/Marc Serarols

Сан-Джиміньяно

Сан-Джиміньяно – одне з найбільш живописних та туристичних міст регіону Тоскана в Італії. Воно розташоване за 50 км від Флоренції на крутому пагорбі висотою більше 300-метрів. Вважається, що саме цією місцевістю подорожував святий Бернард ідучи до Риму. Через Сан-Джиміньяно проходить також другий за довжиною паломницький маршрут, після "дороги святого Якова". Цей маршрут – від Кентербері (Велика Британія) до Риму (Італія) – під назвою "Дорога Франків", найточніше його записав архієпископ Сегерій Серйозний у X столітті.

Візитівкою Сан-Джиміньяно служать могутні башти XIV століття, які розташовуються на пагорбі. І хоча залишилось їх близько 10, вважається, що спочатку їх було 72.

Фото: www.flickr.com/Walter Horstmann-Cholibois

Абатство Мон-Сен-Мішель

Мон-Сен-Мішель – абатство розташоване на півночі Франції на однойменному острові у протоці Ла-Манш. Місцевість та острів були названі на честь Архангела Михаїла. Вважається, що саме за його наказом ченці почали зводити тут неприступний храм. Монастир більше схожий на замок та височіє над навколишніми землями й частково висохлою протокою. До скельного абатства з впізнаваними фасадами веде міст на палях. Саме з нього відкривається приголомшлива панорама храму на скелях, який не можна сплутати ні з яким іншим.

Фото: www.flickr.com/Roland Billant

Базиліка Святого Франциска

Базиліка святого Франциска розташовується в місті Ассізі італійської провінції Умбрія.  Вона є частиною грандіозного монастиря Сакро-Конвенто заснованого 1228 року. Всі будівлі монастиря охороняються ЮНЕСКО, як частина комплексу францисканських святинь. Храм збудований на височині біля міста – з його оглядового майданчика відкривається розкішна панорама на навколишній ландшафт.

Через місто Ассізі до Рима проходить сакральна стежка святого Франциска. Це місто включено до паломницького маршруту невипадково, адже тут народився та помер цей святий.

Фото: visualhunt.com/Roby Ferrari

Озеро Женева

Маршрут за стопами святого Франциска на материковій Європі розпочинається у Франції – з міста Кале. Він тягнеться аж до кордону з Швейцарією. Тут крайньою важливою точкою служить французьке місто Понтарельє. А вже однією з найцікавіших локацій Швейцарії буде озеро Женева.

Тут, за 3 км від міста Монтре, зберігся замок Шийон XIII століття. Місцевість навколо будівлі надзвичайно мальовнича – з 3 боків він оточений водою, а навколо видніються панорами альпійських гір. Сам замок складається з 25 будівель закладених в різний час. Шийонський замок служив резиденцією та в'язницею, а також неодноразово згадується в творах мистецтва. До прикладу, тут відбуваються дії поеми Джорджа Байрона "Шийонський в’язень".

Фото: www.flickr.com/Jean-Marc Bruchez

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4184
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація