Реальний погляд на всесвітньо відомі пам’ятки: 7 об’єктів, які розчарували туристів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Статуя Свободи насправді не така приголомшлива, як у фільмах, а щоб побачити "Мону Лізу" потрібно вистояти кількагодинну чергу.

Приголомшливі розміри та вдале розташування деяких туристичних об’єктів здобули їм світову славу. Однак трапляється, що пам’ятки культури завдяки телебаченню та інтернет-журналам уявляються величезними, а фото біля них завжди вдалими. І коли це виявляється не так, то замість позитивних вражень у туристів залишаються лише розчарування.

ТСН.Туризм підготував підбірку всесвітньо відомих пам’яток, які розчарували мандрівників своїм розміром чи розташуванням, за даними інтернет-видання Daily Mail.

Русалочка, Копенгаген

Статуя розташована на набережній портового міста Копенгаген в Данії. Її вік 94 роки, за які "Русалочка" стала однією з найвпізнаваніших візиток міста. Статуя на камені має висоту  1,25 метра та вважається одним із важливих туристичних пунктів на набережній Лангеліні. Однак туристи розповідають, що можна кілька раз пройти повз неї і навіть не помітити, а поряд є чимало цікавіших місць. Сама ж статуя маленька та нецікава.

 Скульптура "Русалочка" - це данина данському казкарю Гансу Крістіану Андерсену.

Русалочка, Копенгаген
visualhunt.com/paologhedini

Мона Ліза, Париж

Картина "Мона Ліза" Леонардо да Вінчі вважається однією з найвідоміших у світі. Вона зберігається у музеї Лувр в Парижі від 1797 року. Картина входить до Книги рекордів Гінесса, як витвір мистецтва що застрахований на найбільшу суму – 74 млн фунтів стерлінгів.

Проте, незважаючи на відомість, портрет має досить невеликі розміри 76 см на 53 см. Турист з Австралії розповідає перше враження від "Мони Лізи": "Картина дуже маленька, а щоб її розглянути довелось вистояти безкінечну чергу."

Картина Мона Ліза, Лувр
www.flickr.com/StephenRMelling

Статуя Свободи, Нью-Йорк

Статую Свободи сконструювали у Франції. Вона була подарунком Сполученим Штатам до 100-річчя незалежності країни 1886 року. Встановили її на острові Ліберті в Верхній Нью-йоркській затоці. Статуя - один з найвідоміших символів США, який з’являвся у сотнях фільмів. Однак мандрівники розповідають, що навіть пропливаючи на яхті повз неї, розміри статуї не вражають. Її висота без постамента – 46 метрів. Для порівняння, висота української "Батьківщини-матері" без постамента – 62 метри.

Ось як одна туристка говорить про легендарну скульптуру: "Після перегляду стількох фільмів я очікувала побачити щось грандіозне, але в результаті розчарувалася, коли побачила Статую Свободи наживо."

Статуя Свободи_2
www.instagram.com/hihi._.hehe

Хлопчик, який пісяє, Брюссель

Відома широкому загалу статуя має ще одну назву – "Малий Жульєн". Вона розташована в центрі столиці Бельгії – Брюсселі. Бронзовий хлопчик, що пісяє,  – це основна деталь невеличкого фонтана у бароковому стилі, який був створений майже 400 років тому. Популярний він ще й тим, що хлопчика постійно одягають у етнічний одяг різних країн.

Однак туристи, які побували в Брюсселі та побачили його мізерні розміри відчули себе обдуреними. Висота хлопчика – 61 сантиметр. Один турист з Португалії так описав свої враження: "Це дуже мила статуя, але через малі розміри та величезний натовп її не можна нормально роздивитись."

Хлопчик, який пісяє, Брюссель
www.flickr.com/diamond geezer

Білий Дім, Вашингтон

Білий Дім розташований на Пенсильванія-авеню у столиці США - Вашингтоні (округ Колумбія). Будівництво резиденції американських президентів завершили 1800-го року. Архітектором споруди був ірландець Джеймс Хобан, а на будівництві працювали раби.

Будівля Білого Дому – невелика за розмірами та розташовується далеко за парканом, який зазвичай обступають натовпи туристів. Один з мандрівників ось так прокоментував своє перше враження від резиденції: "Ця знакова будівля насправді значно менша, ніж здається, коли розглядаєш її на фотографіях чи в фільмах". Варто зауважити, що туристи інколи плутають Білий Дім з будівлею конгресу США – Капітолієм, – який має високий білий купол з ротондами у кілька ярусів.

Білий Дім, Вашингтон
visualhunt.com/frank1030

Великий Сфінкс, Гіза

Великий Сфінкс – це одна з найвідоміших кам’яних скульптур на землі, що дійшла до нашого часу. Він розташований на західному березі річки Ніл, неподалік від міста Гіза. Поряд з монументальною скульптурою Сфінкса розташовуються Великі єгипетські піраміди. Вважається, що його створено приблизно 2500 року до нашої ери. Тобто скульптурі більше ніж 4,5 тисячі років.

Чимало туристів, які побували в Єгипті та бачили легендарну скульптуру, розповідають, що його розміри не такі приголомшливі, як цього очікуєш.

Великий Сфінкс, Гіза
www.flickr.com/Barbara Griffin Robinson

Біг-Бен, Лондон

Біг-Бен – це популярна назва годинникової вежі Вестмінстерського палацу в столиці Великобританії – Лондоні. Її формальна назва від 2012 року – Вежа Єлизавети. Наразі годинник та дзвони не працюють – вежа реставрується, а наступного разу вона зазвучить 2021 року. І хоча Біг-Бен вважається візитівкою Англії – він закритий для відвідування туристами. Причому, не через реставрацію – так було завжди.

"Так це дійсно знакова частина Лондона, але тут ви не побачите нічого дивовижного. Вперше, коли я побачив Біг-Бена, то був трохи розчарований його розмірами та непримітністю", – розповідає один з туристів.

лондонський годинник Біг Бен_9
Reuters

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції