Рейтинг топ-10 популярних країн: які напрямки найчастіше шукають туристи

Рейтинг топ-10 популярних країн: які напрямки найчастіше шукають туристи

У першій трійці глобальних лідерів за привабливістю у 2020 року опинилися Італія, Мальдіви і Мексика.

Аналіз пошукових запитів в Google компанії Official-esta.com, показав, що переваги туристів не сильно змінилися в зв'язку з коронавірусів.

Про це повідомляє Traveldailynews.

Незважаючи на всю "короноістерію", туристи продовжують шукати місця, де б їм провести канікули чи відпустку.

Джейн Форестер, директорка з міжнародного розвитку на Official-esta.com, так коментує рейтинг: “Цілком природно, що деякі люди можуть побоюватися повернення до нормального життя та подорожей в тому форматі, як це було раніше. Дуже важливо, щоб ми знову почали подорожувати, щоб приносити прибуток компаніям, що перебувають у туристичному секторі, і забезпечили мінімізацію подальших втрат робочих місць у галузі. В результаті, ми повинні знайти баланс між насолодою від подорожей і безпечними та відповідальними відпочинком, щоб запобігти подальшим хвилям вірусу COVID-19".

У першій трійці лідерів за привабливістю опинилися Італія, Мальдіви і Мексика. В першу п'ятірку також потрапив і закритий наразі Таїланд, а також карантинна Іспанія.

Так, Італія, з якої Європою пішла пандемія коронавірусу і карантину, виявилася лідером за числом пошукових запитів. Середній щорічний глобальний пошук "подарував" їй понад 1,9 млн запитів. Серед тих, хто шукає відпустку в Італії, більше 27 тисяч  запитів на місяць, надходять з Великобританії, за ними слідують США з 4,4 тис. запитів в місяць.

Друге місце взяли Мальдіви - їм належить 1.79 млн запитів.

На третьому місці по пошуковим запитам туристів в Google - Мексика - 1, 72 млн запитів.

Четверте місце посідає Таїланд - хоча країна «закрита» наглухо для будь-яких туристів, і послідовно скасовує всі плани відкритися, 1,55 млн туристів шукають можливості туди потрапити.

Закриває п’ятірку лідерів Іспанія - її шукали 1,52 млн разів.

У другій п'ятірці опинилася Канада - 1,5 млн пошуків. Очевидно, що на це місце її привели туристи з США. Далі йде Греція - 1.46 млн, а також улюблена українськими туристами Туреччина - 1,45 млн. Замикають першу десятку Японія і Австралія - ​​це теж завдяки американцям.

Нагадуємо, що Туреччина посилює карантин .

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів