Росіяни і білоруси злякалися волинських "бандерівців" і не приїхали відпочивати на Шацькі озера

Українських туристів допомагають привабити патріотичні пісні.

Найближчий географічно і вигідний фінансово відпочинок для сусідів-іноземців із Білорусі та Росії став неможливим через пропаганду злих українців у їхніх ЗМІ. Тим часом, мальовничі Шацькі озера вже вподобали біженці зі Сходу, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопці та дівчата зі Сходу замітають подвір'я, носять тарілки і продають морозиво. Таких помічників тут ходять десятки. Кажуть, що спочатку шукали долі в Києві, а там уперше почули про Світязь.

Волиняни радіють, що можуть показали луганцям своє справжнє обличчя, проте сумують, бо їхні чоловіки та друзі із Заходу поїхали на Схід. Тому немає ні клієнтів, ані спокою.

Не приїхали також і найчисленніші та найбагатші шацькі туристи - білоруси. Їм до Світязя - лише 7 кілометрів.

Заманити українських туристів цьогоріч допомагають патріотичні мотиви. Наприклад, на одній із баз вже немає вільних місць. Кияни забронювали на весь сезон. Для патріотів навіть позменшували ціни в півтора рази. На Світязі перефарбували в національні кольори все, де можна заховатися, на чому попливти і на що прилягти.

Туристів із ЄС серед відпочивальників бракує. Є вони лише серед інвесторів - поляки привезли до Світязя десятки біотуалетів, яких тут ніколи не було.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що через холодне літо та війну на Сході курортний сезон на Світязі зазнає фіаско.

Кореспондент ТСН Тетяна Коваленко.

ВідеоБілоруси й росіяни уперше не приїхали відпочивати на Шацькі озера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: