Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ryanair і Wizz Air оштрафували за обмеження багажу

Італійське антимонопольне відомство оштрафували Ryanair на три мільйони євро, а Wizz Air - на один мільйон євро.

Лоукостери Ryanair і Wizz Air оштрафували в Італії за обмеження ручної поклажі. Штраф на авіаперевізників наклало, у четвер, 21 лютого, італійське антимонопольне відомство AGCM, яке вважає, що додаткова оплата за більший розмір ручної поклажі, запроваджена минулого року обома лоукостерами, є нечесною торговельною практикою. Про це повідомляє DW.

Пасажир має право взяти на борт ручну поклажу розумних розмірів, адже це є частиною стандартних практик авіаперевізників і сервісом, що не має бути предметом додаткової оплати, вважають у AGCM.

Італійський антимонопольне відомство оштрафували Ryanair на три мільйони євро, а Wizz Air - на один мільйон євро.

Ще минулого року антимонопольне відомство Італії вимагало в обох компаній скасувати додаткову оплату ручної поклажі і надало їм час у 60 днів для зміни своєї політики щодо багажу.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Ryanair обмежує кількість ручної поклажі, а саме невеликих валіз на колесах, які можна провезти з собою на борту, а лоукостер Wizz Air у червні ввів плату за перевезення ручного багажу у салоні літака, а у лютому збільшили суму збору за перевезення багажу. 

ВідеоЗ північного заходу на Україну суне негода

Зранку найдужче местиме в Карпатах та на Півдні, а звідти заметілі потягнуться на Схід. Разом зі снігом прийде похолодання. Харків, Київ та Суми опиняться вище зони опадів, тут буде сухо, але вітряно й зимно.

З північного заходу на Україну суне негода

Вибір редакції