Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ryanair отримав тимчасовий дозвіл на 28 рейсів між Італією та Україною

Ryanair отримав тимчасовий дозвіл на 28 рейсів між Італією та Україною

Дозвіл видано 3 березня й буде діяти до 13 липня 2020 року.

Авіаційна влада Італії (ENAC) надала Ryanair права на виконання до 28 щотижневих рейсів між містами Італії та України, повідомляє avianews.com з посиланням на сайт ENAC

Зокрема, Ryanair здійснюватиме рейси до Києва з Бергамо, Болоньї, Рима, Катанії, до Одеси з Рима, Бергамо, Болоньї, до Львова з Рима, Бергамо, Болоньї та до Харкова з Бергамо.

Інформацію про тендер на маршрути в Україну італійський регулятор розмістив 24 лютого. Авіакомпаніям запропонували подати заявки на виконання до 28 щотижневих рейсів з міст Італії до Києва, Одеси, Львова, Сімферополя та Харкова.

На рейси Бергамо-Львів, Бергамо-Київ, Болонья-Київ, Генуя-Київ, Мілан-Харків, Неаполь-Київ, Неаполь-Львів, Рим-Харків, Рим-Львів, Венеція-Львів і Рим-Одеса ENAC міг призначити до двох авіакомпаній на кожен маршрут.

На отримання прав польотів між Римом і Києвом, Міланом і Києвом, а також Катанією і Києвом, згідно з умовами тендеру, міг претендувати тільки один авіаперевізник.

Ryanair зміг отримати дозвіл на польоти з Італії до України після банкрутства італійського лоукоста Ernest Airlines. Раніше керівництво Ryanair скаржилося на те, що італійська влада надають права на польоти невеликому авіаперевізнику, маючи на увазі Ernest Airlines.

Наразі невідомо, чи встигне Ryanair відкрити рейси до закінчення терміну дії тимчасового дозволу.

Через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 і введення значних обмежень на польоти різними державами Європи авіакомпанія не буде здійснювати рейси в квітні і травні.

Нагадаємо, від 18 березня Ryanair анонсувала про скасування близько 80% своїх рейсів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції