Ryanair планує розширити флот у Польщі за рахунок країн-страйкарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ще на 20 ринках компанії бракує літаків.

Незабаром кількість літаків, які виконують рейси від Польщі до різних країн Європи, може значно зрости. Сюди планують перекинути літаки із міст Італії, Іспанії, Португалії, Бельгії та Ірландії, де працівники погрожують страйками.

Польський ринок та місцевий філіал Ryanair Sun розглядають, як дуже перспективний, повідомляє Daily Mail з посиланням на слова керівника компанії Майкла О'Лірі.

"Якщо якийсь ринок стає збитковим, як ірландський в останні місяці, то польський ринок росте для Ryanair дуже стрімко, насичено і вигідно. Тому, нам потрібно більше літаків на цьому напрямку, щоб покращити рух повітряних суден до Польщі ", - йдеться у повідомленні.

Загалом у Ryanair повідомили, що дефіцит літаків спостерігається на 20 ринках у різних куточках світу. Тому проблему і із необґрунтованими страйками, і із дефіцитом бортів в ірландських авіалініях можуть вирішити за один раз.

Нагадаємо, куди незабаром зможуть полетіти українці новими лоукост-маршрутами від Києва, Львова та Харкова. В інфографіці ТСН.ua зібрав усі нові напрямки лоукостів.

Лоукост-маршрути з Украни. Інфографіка
ТСН.ua

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і слідкуйте за оновленнями розділу!

Вибір редакції