Ryanair водить санкції проти клієнтів пошуковика авіаквитків: пасажирів не пустять на борт

Ryanair водить санкції проти клієнтів пошуковика авіаквитків: пасажирів не пустять на борт

Фото: Associated Press

Обмеження діють від 18 серпня.

Найбільший в Європі лоукостер - ірландська авіакомпанія Ryanair - 18 серпня ввела санкції проти пасажирів, які купили квитки на відомому пошуковику авіаквитків Kiwi.com.

Про це повідомляє avianews.com.

Зазначається, що Ryanair не буде пускати на борт літака пасажирів, які нададуть надані Kiwi.com посадкові талони. Від 18 серпня ірландська компанія почала називати їх "фейковими". Свої санкції авіаперевізник пояснив тим, що процедура випускання талонів, яку використовує шукач авіаквитків, відбувається без дотримання протоколів безпеки Ryanair.

Річ у тім, що після купівлі квитків Ryanair на Kiwi.com пошуковик не надає інформацію про номер бронювання та електронну адресу, на яку оформлений квиток, а також проводить процедуру реєстрації на рейс самостійно. Через ці дії пасажир, який придбав квитки в компанії, не може пройти реєстрацію і отримати посадковий талон на сайті Ryanair.

Слід зауважити, що останнім часом лоукостер почав агресивну кампанію проти посередників. Таким чином компанія хоче збільшити кількість пасажирів, які б купували квитки через сайт Ryanair або мобільний додаток авіакомпанії.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський заявив, що національний авіаперевізник може з'явитися в Україні вже цього року. Проєкт уже підтримали міжнародні партнери. Зокрема, Франція виділила грант на роботу консультанта. Той своєю чергою зауважив, що наш ринок авіакомпаній має свої проблеми. Вплинула на нього й пандемія коронавірусу. Утім, можливості для створення національного авіаперевізника в Україні є.

Новини України: вже цьогоріч у нас може з'явитися національний авіаперевізник

Новини України: вже цьогоріч у нас може з'явитися національний авіаперевізник

Повʼязані теми:

Наступна публікація