Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ryanair збільшить частоту польотів за чотирма маршрутами з України

Київ — Братислава від 27 жовтня, Київ — Краків від 28 жовтня, Київ — Варшава (Модлін) від 1 листопада, Київ — Барселона від 2 листопада.

Ryanair збільшить частоту польотів за чотирма маршрутами з Іспанії, Словаччини і Польщі в Україну в сезон зимової навігації польотів 2019/2020, повідомляє avianews.com з посиланням на розклад перевізника.

Від 27 жовтня частота рейсів на лінії Київ — Братислава збільшиться з двох трьох на тиждень. На додаток до перельотів щопонеділка і щочетверга з'явиться ще один — щонеділі.

Розширення польотів у Польщі торкнеться відразу два маршрути з Києва. Від 28 жовтня Ryanair збільшить свою присутність на лінії Київ — Краків з чотирьох до п'яти рейсів на тиждень. Якщо зараз польоти на цьому маршруті виконуються по вівторках, четвергах, суботах і неділях, то в зимовому розкладі літаки будуть літати щопонеділка, щосереди, щочетверга, щоп'ятниці та щонеділі.

У випадку з рейсами з Києва до Варшави (аеропорт Модлін) Ryanair розширить частоту з чотирьох до п'яти на тиждень за рахунок відкриття з 1 листопада другого рейсу щоп'ятниці. Таким чином, маршрут Київ — Варшава стане першим серед українських напрямів Ryanair, на якому рейси будуть здійснюватись двічі на день.

З 2 листопада по маршруту Київ — Барселона польоти на цьому напрямку літаки Ryanair будуть виконувати п'ять разів на тиждень, замість чотирьох. На додаток до рейсів щопонеділка, щосереди, щоп'ятниці і щонеділі в розклад внесений рейс по суботах. 

Нагадаємо, нещодавно ірландський лоукостер Ryanair анонсував нові рейси за маршрутом Харків-Познань і Одеса-Познань і Одеса – Гданськ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції