Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ryanair зменшує частоту польотів до Італії через коронавірус

Для зниження витрат лоукост, крім скасування рейсів, має намір перенести відпустки працівників та зменшити витрати.

Ryanair анонсувала про зменшення частоти польотів (до 25%) від 17 березня до 8 квітня на коротких маршрутах до Італії через коронавірус, повідомляє avianews.com з посиланням на інформацію перевізника.

Лоукост пояснив своє рішення тим, що зіткнувся зі значним падінням числа замовлень на цей період через спалах коронавируса COVID-19, а також значним числом неявок на рейси, переважно на італійських маршрутах.

"Ryanair продовжить спостерігати за замовленнями і адаптувати розклад відповідно до розвитку ситуації", - заявили в авіакомпанії, додавши, що пасажири будуть повідомлені про зміни як мінімум за 14 днів до вильоту.

У Ryanair прогнозують, що це не вплине на результати 2020 фінансового року, який завершиться 31 березня 2020 року, проте не готові коментувати можливий вплив на доходи у майбутньому.

Нагадаємо, авіакомпанія Turkish Airlines скасувала усі польоти до Італії через коронавірус. 

Відео У Європарламенті через загрозу коронавірусу скасували масові заходи

Коронавірус зірвав тиждень України в Європейському парламенті. Протягом трьох днів в Брюсселі мали дебатувати про українські реформи, слухати українську музику, дивитися українське кіно. Але Європарламент вирішив скасувати усі масові події, і закрити свої двері для частини відвідувачів. Коли тепер відбудеться український тиждень – у сюжеті. Більше про коронавірус

У Європарламенті через загрозу коронавірусу скасували масові заходи

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції