Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саудівська Аравія прийняла перших туристів

Кікстартовий туризм - одна з основних програм реформи "Бачення 2030 року" спадкового принца Мухаммеда бен Салмана для розвитку туризму, поліпшення економіки арабського світу після зменшення видобутку нафти.

Саудівську Аравію відвідало 24 000 туристів протягом десяти днів, після видавання перших туристичних віз, повідомляє dailystar.com.lb.

27 вересня Саудівська Аравія анонсувала про відкриття кордонів для іноземних туристів. 

"Протягом десяти днів близько 24 000 іноземців в'їхали до Саудівської Аравії за туристичною візою", - йдеться у повідомленні з посиланням на міністерство закордонних справ Саудівської Аравії.

Крім того, для заоохочення туристів, уряд дозволив незаміжнім іноземним парам знімати один готельний номер разом

Наразі громадяни 49 країн мають право на електронну візу або онлайн-візу після прибуття в країну, включно з Україною, Сполученими Штатами, Австралією, кількома європейськими країнами, Малайзією, Сингапуром, Південною Кореєю, Китаєм і Казахстаном.

Нагадаємо, нещодавно уряд Королівства Саудівська Аравія запровадив електронні багаторазові туристичні візи громадянам 49 країн, зокрема й України. 

Відео Схили Карпатських гір укриті першим пухким снігом

На гірськолижному курорті Буковель камери показують засніжені схили. На урочищі Драгобрат усніжило теж - в снігу і схили, і будівлі, і смереки. Саме такий пухкий сніг, по якому ще ніхто не їздив, найбільше цінується серед любителів зимових видів спорту. Рятувальники попереджають, що в горах дуже похолодало, тому до походів туди потрібно віднестися з максимальною обережністю.  

Схили Карпатських гір укриті першим пухким снігом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції