Secret place: на вихідних у Києві відкриється перший БДСМ-бар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В суботу, 7 жовтня неподалік від Майдана Незалежності відкривається тематичний БДСМ-бар.

Власники розповідають, що основний акцент зроблено на ефектне оформлення залу. Під час відкриття закладу заплановані майстер-класи "Сібарі", ігри з воском та виставка фотографій у стилі "Сібарі". Відвідувачі зможуть брати участь в конкурсах та смакувати різні коктейлі.

У барі буде атрибутика БДСМ: батоги, лязкалки, спеціальна розпірка на стіні та гаки в стелі для підвішування зв’язаної людини. Однак самих БДСМ-ігор у пабі проводити не будуть. Основна мета – створити унікальну локацію для гостей міста. Це буде такий-собі бар, який обов’язково варто відвідати хоча б раз.

Серед напоїв у барі будуть, як звичні коктейлі типу White Russian, так і ексклюзивні: безпека, розумність та добровільність. Вони відповідатимуть основним принципам рольових БДСМ-ігор, де все відбувається за попередньою згодою всіх учасників.

Адреса, де незабаром з’явиться незвичайний та небачений БДСМ-паб "BarBoss" – вулиця Мала Житомирська, 15.

Раніше розповідалось, що з Венеції вирушив перший у світі секс-круїз, який завершився 3 жовтня. Під час мандрівки, відпочивальники могли займатись сексом на палубі та в інших місцях, відвідувати кімнати для БДСМ-ігор, відвідувати тематичні секс-вечірки та різні еротичні атракції. Круїз мав неймовірний успіх, тому організатори вже запланували новий вояж на 2018 рік.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції