Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сейшельські острови пропонують туристам незвичайну послугу

Для розширення туристичних послуг, розпочнуть будівництво приватних вілл на островах Космоледо та Провіденс в період до 2023 року.

Влада Сейшельських островів пропонує туристам орендувати цілий острів з віллою, повідомляє seychellesnewsagency.com.

Загалом основна частина туристичної інфраструктури розташована на найбільшому острові Мае. Відтепер для розвитку туризму планують розпочати будівництво еко-готелів і приватних вілл на сусідніх островах Космоледо та Провіденс.

Сейшельські острови щорічно відвідують понад 200 тисяч туристів. Найчастіше сюди приїжджають молодята для романтичного відпочинку.

На островах можна усамітнитися та насолодитися природою: мальовничим узбережжям Індійського океану з білим піском.  На островах туристам  пропонують екскурсії, морські прогулянки. Однією з популярних екскурсій  є відвідання природного заповідника з рідкісними видами птахів та тропічними рослинами - Валле-де-Ме, який належить до спадщини ЮНЕСКО, розташований на острові Праслін. Для спокійного відпочинку на островах Ла-Діг є всі умови для дайвінгу.

Нагадаємо, на індонезійському острові Балі ввели податок для іноземців. В свою чергу запровадили платний в'їзд для туристів Венеція та Единбург

ВідеоКомаров. Найкраще. Найбільш шокові страви

Зміїне серце, щурячі ніжки та смажений тарган - чим тільки не снідав найвідоміший мандрівник 1+1 Дмитро Комаров. Просто зараз ви побачите найбільш вражаючі моменти подорожей Дмитра. Дивіться прем'єру - Комаров. Найкраще.

Комаров. Найкраще. Найбільш шокові страви

Залиште свій коментар

Вибір редакції