Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шрі-Ланка скасувала для українських туристів оплату електронного підтвердження подорожі

Рішення діє до 31 січня 2020 року для туристичних поїздок.

Уряд Шрі-Ланки скасував для українських туристів оплату електронного підтвердження подорожі, повідомляє УНІАН з посиланням на Департамент консульської служби МЗС України у соціальній мережі Facebook.

"Приємна новина для українських туристів, які подорожують до Шрі-Ланки! Уряд Шрі-Ланки скасував плату за електронне підтвердження подорожі (Electronic Travel Authorization - ETA) до 31 січня 2020 року для громадян України, які відвідують цю країну з туристичною метою", - йдеться у повідомленні.

Також нагадується, що реєстрація для отримання ETA здійснюється на порталі www.eta.gov.lk.

Як сказано на сайті "Поради подорожувальникам від консульської служби МЗС України", громадяни України, які бажають відвідати Шрі-Ланку з туристичною метою, можуть оформити туристичну візу терміном дії до одного місяця у міжнародному аеропорту міста Коломбо та прикордонних пунктах пропуску.

Зокрема, подорожувальникам необхідно заздалегідь заповнити електронну форму за допомогою мережі Інтернет (www.eta.gov.lk) та отримати відповідне підтвердження. При проходженні прикордонного контролю іноземців можуть попросити пред’явити зворотній квиток, дорожні чеки чи кредитні картки, а також документи, що підтверджують туристичний характер поїздки. Туристичну візу можна подовжити в Департаменті міграції та імміграції Шрі-Ланки.

Нагадаємо, Шрі-Ланка зробила безкоштовними візи для українців


 

Залиште свій коментар

Вибір редакції