Сім неймовірно красивих місць світу, які залишаються маловідомими

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перша гора, на яку люди вибрались просто з цікавості, розташована у Франції, а в США є замок, збудований всього однією людиною.

Світ наповнений дивовижними місцями і іноді трапляється так, що відомі пам’ятки розчаровують подорожувальників, а натомість маловідомі місця вражають своєю самобутністю та непересічністю. Тому, ТСН.Туризм підготував сім локацій, які залишаються маловідомими, однак надзвичайно цікавими та самобутніми.

Шишильян, Франція

У французькому муніципалітеті Шишіньян, регіону Роана-Альпи розташовується казкова гора Мон Егій. Ще одна її назва – Недосяжна гора – і це не випадково. Її схили практично вертикальні, а тому підкорити скелю не так то просто. Висота гори – 2 тисячі метрів. Вперше підкорили Мон Егій 1492 року й це був перший випадок, коли скелелази підкорили гору просто з цікавості. Завдяки своїм крутим схилам та вдалому розташуванню гора має фантастичний вигляд. Разом з тим, до муніципалітету приїздить не так багато альпіністів та просто мандрівників.

Шишильян, Франція
www.flickr.com/pablo ruiz

Острів Науру, Мікронезія

Науру – це карликова острівна держава в Тихому океані, на північний схід від Австралії. Населення країни приблизно 15 тисяч жителів. Береги острова – це безкраї недоторкані пляжі, а відпочивальників тут практично немає, тому що мало хто знає про його існування. А тому, це один з райських куточків світу, де можна відпочити, милуючись дикою природою, подалі від людей.

Острів Науру, Мікронезія
visualhunt.com/Global Environment Facility (GEF)

Альбаррасін, Іспанія

Альбарассін – це містечко на півночі Іспанії з добре збереженою середньовічною архітектурою. А кожні двері в місті і ручка до них – неповторні і створені місцевими майстрами відповідно до старовинних звичаїв і технологій. Крім цього, на околицях Альбаррасіна можна оглянути печери з скельними малюнками, які залишили давні люди, і місто залишається маловідомим серед подорожувальників та не входить до популярних туристичних маршрутів.

Альбаррасін, Іспанія
www.flickr.com/jorgetorre2@gmail.com

Сходи Хайку, Гаваї

"Сходи до неба" – саме така назва цієї крутої стежки, з майже 4 тисячами сходинок, найпопулярніша. Сходи розпочинаються з долини Хайку як звичайна драбина та підіймаються на висоту 850 метрів. Сходи розташовані на гавайському острові Оаху. З вершини, на яку вони ведуть, відкривається розкішний краєвид на багато кілометрів навкруги.

Сходи Хайку, Гаваї
www.flickr.com/Claudio Miranda Diaz

Шефшауен, Марокко

Місто Шефшауен розташоване на півночі Марокко. Воно впізнаване тим, що більшість будівель пофарбовані синіми та голубими фарбами різних відтінків. Причина цього – релігія. Крім мусульман, в місті жила величезна община євреїв-сефаридів. Саме вони принесли з собою вірування, що небесний колір – це один з відтінків молитовного покривала. Незважаючи на цікаву архітектуру та унікальність міста,його також мало відвідують туристи. Один з "мінусів" Шефшауена – тут розташовується наркологічний центр.

Шефшауен, Марокко
visualhunt.com/Richard Murrin Art

Замок Бішопа, США

Замок розташований у Національному заповіднику Сан-Ісабель, штату Колорадо в США. За легендою, химерна будівля із каменю, заліза та скла побудована всього однією людиною – Джимом Бішопом. Будівельник, нібито, самотужки зібрав понад тисячу тонн каменю, змайстрував куполи та приладнав голови драконів до будівлі, а назвав він замок – "Пам’ятник працьовитості". Місце Бішоп вибрав невипадково, – йдеться в легенді, – адже він завжди мріяв жити на вершині гори.

Замок Бішопа, Колорадо, США
www.flickr.com/peter milo

Бастай, Німеччина

Бастай – це численні круті скелі на правому березі річки Ельба в Німеччині, неподалік від міста Ратен на південному сході від Дрездена. Серед скель зберігся дивовижний Бастайський міст, який гармонійно вписаний у природні виступи, які сформувались більше мільйона років тому. Скелі розміщені недалеко від Ратена поблизу міста Пірна на південному сході від Дрездена. Монументальна споруда побудовано з дерева 1824 року, а через чверть століття її було замінено на більш міцну конструкцію з пісковика. Довжина Бастайського мосту – 76,5 метра.

Бастай, Німеччина
visualhunt.com/salomon10

Раніше розповідалось про сакральні місця, які виявились крутішими за популярні локації. Згадувалось про абатство на воді, замки та храми в скелях, а також середньовічну архітектуру цих паломницьких місць, яка переносить мандрівників у світ фантастики та лицарства.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції