Перейти до змісту
Уряд готує нові правила в'їзду іноземців до України

Уряд готує нові правила в'їзду іноземців до України

Уряд визначив нову процедуру в'їзду до України для іноземців під час пандемії.

Уряд України готується ухвалити зміни до постанови № 641, яка запроваджувала заборону на в’їзд іноземних громадян, крім категорій-винятків.

Про це повідомляє "Європейська правда".

В'їзд буде дозволено за наявності страхового поліса, що включає випадки, пов'язані з COVІD-19.

Повну заборону на в’їзд іноземців скасовано, натомість у статтю 10 "Ha території України на період дії карантину забороняється" додано новий пункт: 4) перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства.

Згідно з ним, в'їзд забороняється "без наявного поліса (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини зі страховою компанією - партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVІD-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні".

Але є винятки для таких категорій іноземців, як:

  • Особи без громадянства, які постійно проживають на території України;
  • Особи, яких визнано біженцями;
  • Особи, які потребують додаткового захисту;
  • Працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їхніх сімей;
  • Військовослужбовці (підрозділів) збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО "Партнерство заради миру'', які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил".

Процедура самоізоляції та виходу з неї у разі отримання негативного ПЛР-тесту для іноземців, які "прибули з держави або є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19" встановлюється ідентичною з тією, що й для українців, які прибули з таких держав.

Нагадуємо, що українська авіакомпанія відкриває рейси до найбільшого аеропорту Європи.   

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин