Скелет гігантського динозавра виставлять для огляду в Ейфелевій вежі

Скелет гігантського динозавра виставлять для огляду в Ейфелевій вежі

Фото: Reuters

Кістяк динозавра вцілів на 70 відсотків та сягає майже дев'яти метрів у довжину.

4 червня 2018 року на першому поверсі Ейфелевої вежі в Парижі виставлять скелет невідомого динозавра для продажу на аукціоні. Його вартість оцінюють від 1,8 до 2,2 мільйона доларів. Скелет доісторичної тварини добре зберігся, він вцілів на 70 відсотків.

Довжина кістяка динозавра, який, імовірно, був хижаком та близьким "родичем" Тиранозавра сягає майже дев'яти метрів, пише Tunisiesoir. Він належить британському бізнесмену, ім’я якого не афішується. Скелет, який за при припущеннями, належав одному з гігантських хижаків Тріасового та Крейдяного періодів – Тераподів, був знайдений 2013 року у Вайомінгу, США.

Наразі ж він виставлений в аукціонному домі Aguttes міста Леон, Франція. Ставки на покупку експоната уже приймаються онлайн в євро та біткоїнах.

Скелет динозавра розраховують продати в один з музеїв чи у приватну колекцію.

Нагадаємо, у Польщі туристи можуть відвідати один з унікальних музеїв світу. Тут можна прогулятись величезним Парком Юрського періоду. Цей комплекс повністю присвячений динозаврам. Юрпарк у Красеюві – одне з 4 місць світу, де кістки динозаврів не викопали, а лише оголили і представляють так, як вони були знайдені.

Мій путівник. Опольське воєводство - батьківщина динозаврів та найгарніші палаци Польщі

Мій путівник. Опольське воєводство - батьківщина динозаврів та найгарніші палаци Польщі

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Наступна публікація