Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
SkyUp Airlines призупиняє польоти до Об’єднаних Арабських Еміратів

SkyUp Airlines призупиняє польоти до Об’єднаних Арабських Еміратів

Щойно заборону прольоту над територіями Іраку та Ірану буде скасовано, авіакомпанія SkyUp Airlines розгляне можливість повернутися до виконання цих рейсів.

SkyUp Airlines призупиняє польоти до Об’єднаних Арабських Еміратів у зв’язку із закриттям повітряного простору над Іраном та Іраком. Про це йдеться на офіційному сайті перевізника. 

Від 1 лютого 2020 року SkyUp Airlines призупинить виконання регулярних рейсів до Шарджі (ОАЕ) із Запоріжжя, Львова та Харкова. Це пов’язано із продовженням заборони виконання польотів у повітряному просторі Ісламської Республіки Іран та Республіки Ірак, введеною Державіаслужбою України від 9 січня 2020 року.

Необхідність облітати території Ірану та Іраку спричинила збільшення тривалості польотів, а також потребу робити зупинку в дорозі для дозаправлення.

Співвласник авіакомпанії Олександр Альба сказав: "Ми вимушені ухвалити складне для нас рішення тимчасово припинити польоти регулярної програми до Шарджі із регіонів України. Щоб зробити наші польоти безпечнішими, ми змінили ці маршрути – наразі ми літаємо через території Єгипту і Саудівської Аравії, а також робимо зупинку для дозаправлення в Анталії. Така необхідність збільшує час польоту щонайменше на три години. Це створює незручності для наших пасажирів, а також провокує зміни в розкладі інших рейсів в аеропортах прильоту – Запоріжжі, Львові, Харкові".

SkyUp Airlines повідомить всіх пасажирів, які вже придбали квитки на рейси до Шарджі, в строк, передбачений законодавством. Всі вони, згідно з правилами, отримають відшкодування вартості квитків, звернувшись до авіакомпанії у встановленому порядку. 

Що стосується регулярних рейсів SkyUp до Коломбо (Шрі-Ланка), авіакомпанія продовжить їхнє виконання з додатковою посадкою в Анталії на зворотному шляху.

Нагадаємо, SkyUp Airlines відкриє новий рейс з Одеси до Тбілісі

Залиште свій коментар

Вибір редакції