Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
SkyUp анонсував відкриття п'ятьох морських напрямків із Запоріжжя

Ціни на квитки будуть доступними.

Український лоукостер SkyUp планує відкрити 2020 року бюджетні морські напрямки із Запоріжжя, повідомляє www.061.ua.

Про це сьогодні під час наради сказав гендиректор компанії Євген Хайнацкий.

Авіаперевізник відкриє рейси до Ларнаки (Кіпр), Іракліона (Греція), Бургаса (Болгарія), Батумі (Грузія), а також Ріміні (Італія).

Також під час наради було анонсовано про те, що SkyUp Airlines почала базування літака у КП "Міжнародному аеропорту Запоріжжя". Літак розрахований на 189 пасажирів. Запорізький аеропорт став третім в Україні, де компанія базує літаки для виконання як регулярних, так і чартерних рейсів.

Міський голова Володимир Буряк наголосив, що у Запоріжжя є успішний досвід співробітництва з авіакомпанією SkyUp. Важливо також, що "запорізький аеропорт вже став для авіакомпанії одним з базових. Тут постійно базується один з літаків компанії. Євгеній Хайнацький відзначив, що це дозволить створити у місті додаткові робочі місця, і не лише для обслуговування літака. Також планується залучати до роботи льотний склад, бортпровідників з мешканців Запоріжжя", - йдеться на сайті Запорізькій міськради. 

Гендиректор авіакомпанії зазначив, що зараз флот налічує девять повітряних суден виробництва компанії Boeing. До кінця поточного року авіакомпанія планує отримати десятий літак. Ще чотири літаки планують отримати 2020 року.

Нагадаємо, SkyUp Airlines анонсував рейси з Києва до італійського Барі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції