Санкт-Петербург дивує найменшою скульптурою та розвідними мостами

Санкт-Петербург дивує найменшою скульптурою та розвідними мостами

Санкт-Петербург - місто, до якого хочеться повертатись / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

"Сніданок з 1+1" завершує мандрівку північною столицею Росії.

Візуально метро в Санкт-Петербурзі дуже схоже на київське, однак тут трохи більше ліній – 5, і коштує воно дорожче – 7 грн один квиток, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Неподалік від станції "Московські ворота" знаходиться приміщення, де вмістилась уся Росія. Автор проекту - Сергій Морозов. Він рік розробляв ідею і ще декілька її реалізовував. Загальна площа приблизно 800 кв м, залізничного полотна - майже 2,5 км, потягів - 250. Машин - кілька сотень. Фігурок людей сотні тисяч. Кожна фігурка, кожен елемент городу, пляжу чи парку розваг – дуже детальний. Враження абсолютно реальної країни, тільки дуже маленької.

На набережній стоїть найменший пам'ятник міста – Чижику-Пижику. Усього 11 сантиметрів, але, кажуть, саме ця пташка виконує бажання – треба просто потрапити монеткою на її дзьобик. Взимку мости у Пітері не розводять, бо навігація Невою у цей час зупинена. Але іноді бувають винятки.

Напевно, Петербург найкращий влітку, але і холодним він вражає. Із величезними проспектами, розкішними палацами він якимось чином здається затишним, привітним і дуже особливим. Музеї, дахи, дешеві пончики та неймовірні собори – його так і треба сприймати комплексно і бути готовим до того, що сюди точно захочеться повернутись знову.

Читачі сайту ТСН.ua можуть отримати квитки на літак та інші подарунки, взявши участь у конкурсі за посиланням.

Санкт-Петербург - найменший пам’ятник та один із найкрасивіших мостів

Санкт-Петербург - найменший пам’ятник та один із найкрасивіших мостів

Повʼязані теми:

Наступна публікація