Бюджетна відпустка. Про який закордонний відпочинок мріють українці й куди врешті їдуть

Завдяки безвізу українці почали частіше цікавитися відпочинком у Європі.

Більше третини українців хотіли б провести свою відпустку за кордоном, чверть – воліють поїхати на відпочинок на українські курорти. Ще чверть опитаних говорить, що відпустки цього літа в них не буде. А кожен десятий поїде у відпустку на дачу чи в село до родичів.

Такі дані наводить кадровий портал hh.ua, який провів опитування. Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Серед закордонного відпочинку, окрім мандрівок до Туреччини та Єгипту, відпочивальники цікавляться курортами європейських країн. Серед таких – Албанія, Чорногорія, Хорватія та Греція.

Албанія – невеличка країна на узбережжі двох морів – Іонічного та Адріатичного. Ще кілька років тому про неї не згадували взагалі. Сьогодні ж вона – тренд серед туристичних напрямків. Курорт Вльора уже називають албанською Ніццою, а Ксаміль – місцевими Мальдівами. Ці місця вирізняються неймовірною історією, прекрасними пляжами, смачною їжею, прозорою чистою водою та гарним кліматом. Поїздка сюди на тиждень одній людині обійдеться в суму від 350 до 450 євро.

Уже традиційно приваблюють українських туристів Чорногорія та Хорватія. Тиждень відпочинку з екскурсіями для однієї людини - від 300 євро.

У ТОПі цього року – і сонячна Греція. Сім днів відпустки "все включено" у 5-зірковому готелі – 500 євро з людини.

Новинка сезону – екзотичні мандрівки до Азії. Найчастіше це Японія чи Корея. Неймовірний тур на два тижні обійдеться у 5 тисяч доларів. А мандрівка до Індії коштує цього року від 4 тисяч доларів за два тижні.

У турфірмах переконують, що на українських морських курортах вартість відпочинку не набагато нижча, ніж за кордоном. Лише за проживання за одну добу в Затоці на Одещині ціни стартують від 500 гривень за номер. Трохи дешевше на Азовському узбережжі в Запорізькій області – від 300 гривень за одномісний номер.

Трендом літньої відпустки в Україні виявився відпочинок у горах. За тижневий тур Карпатами у стилі люкс на одного – з переїздами, харчуванням та екскурсіями – доведеться витратити 2 тисячі гривень.

ВідеоКуди їздять і скільки платять за відпочинок українці цього літа

Нагадаємо, 69% українців ніколи не їздили за кордон і лише 13% були за кордоном протягом останніх 12 місяців. Про це свідчать результати соцопитування компанії Research&Branding Group.

Залиште свій коментар