Топ-5 країн ЄС, в які українцям найпростіше оформити візи

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Топ-5 країн ЄС, в які українцям найпростіше оформити візи

Топ-5 країн ЄС, в які українцям найпростіше оформити візи / viza.vn.ua

У цих країнах туристам майже не відмовляють у в'їзді.

Експерти склали Топ-5 країн, в які оформити пакет візових документів можна без зайвих проблем, ідеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1". 

Найлегше отримати візу в Словенію, по ній можна відвідати ще й сусідню Хорватію, яка не входить до країн Шенгенської угоди. Так, у 2014 році посольство надало дозвіл більш ніж 90% українців. Сервісний збір складає 580 грн.

На другому місці - Естонія. Але оформлення віз краще планувати завчасно, адже, влітку вони надають візи лише студентам та пенсіонерам. Сервісний збір у них складає 300 грн.

На третьому місці - Латвія, яка за минулий рік відмовила лише 0,2% поданим заявам. У цій країні лояльні вимоги до пакету документів, до того ж, там надаються пільги інвесторам та бізнесменам. Сервісний збір у них складає 400 грн.

Четверте місце посідає Португалія, яка, як не дивно, не дуже популярна серед туристів. Країна не має сервісного центру, тому звертатися за візою треба напряму у посольство. Ця країна також майже не відмовляє українцям.

А от п'яте місце рейтингу посідає Австрія. Проте, кандидат на отримання перепустки має пройти співбесіду у посольстві, якщо він не мав шенгенської візи останні три роки.

Раніше стало відомо, що українські візи для іноземців стануть доступнішими. Точний список країн з'явиться найближчим часом. Однак, уже відомо, що до нього входить Китай, Індія, Австралія, Нова Зеландія та ще кілька країн Азії.

Наступна публікація